Souboj konturovacích paletek

Když jsem se ráno líčila, napadlo mě, že další článek by mohl být výjimečně kosmetický. Přiznám se, že kosmetika mě zas až tak nebere a jsem spíše ten typ holky, která se rozplývá nad oblečením než nad tužkou na oči od NYX. Kosmetiku si kupuju velmi zřídka a to většinou ve chvíli, kdy mi něco dojde. Co mám ale z kosmetiky moc ráda, jsou rtěnky, ale o těch zase jindy... Dnes bych vám totiž chtěla říct pár slov o dvou konturovacích paletkách, se kterými mám zkušenost. Protože podle mě umí bronzer, rozjasňovač a tvářenka dělat zázraky. A proto v mé kosmetické taštičce nikdy nesmí chybět.


Jak už jsem zmínila výše, nejsem žádný kosmetický nadšenec. A proto i když si záměrně hledám nějakou recenzi, moc se mi nechce číst dlouhé texty, ale spíše ocením stručnou a jasnou recenzi v bodech. Chtěla bych, aby moje recenze toto splňovala.

Make-up Revolution konturovací sada

Protože mám produkty od této značky velmi ráda, rozhodla jsem se od nich zakoupit i tuto sadu na konturování, které obsahuje bronzer, rozjasňovač a tvářenku.

+
větší balení
obsahuje malé zrcátko
skvělá pigmentace, produktu stačí použít opravdu maličko
nádherný rozjasňovač s jemnými třpytkami
krásný odstín tvářenky
matný bronzer

-
vyšší cena
neobsahuje štěteček

Paletku můžete koupit ZDE nebo v drogerii Rossmann.

Catrice Prime and Fine konturovací set

Potom, co jsem díky své nešikovnosti paletku od Make-up Revolution rozbila, rozhodla jsem se vyzkoušet všemi opěvovanou značku Catrice, která byla o 70 korun levnější. Její nevýhodou ale je, že oproti jejímu konkurentovi, neobsahuje tvářenku. 

+
nižší cena
pigmentace bronzeru není nejlepší, ale narozdíl od rozjasňovače dělá něco aspoň trochu

-
menší balení
neobsahuje tvářenku
zbytečné se snažit použít rozjasňovač, je naprosto k ničemu !
neobsahuje štěteček
neobsahuje zrcátko

Bohužel na internetu jsem ho nikde nenašla, ale kdybyste si ho přece jen chtěli koupit a potvrdit si, jak je tento set k ničemu, můžete tak učinit v drogerii Rossmann. 

Asi jste pochopili, že se setem od Catrice nejsem ani trochu spokojená, jsou to opravdu vyhozené peníze. Čekala jsem, že bude stejně dobrý jako od Make-up Revolution a jsem moc zklamaná. Co nejdřív si budu muset opět objednat první paletku, protože ten jejich rozjasňovač mi hrozně chybí.

Máte zkušenost s jednou nebo druhou paletkou? 
Jakou jinou konturovací sadu byste mi doporučili?

Share:

3 komentářů

 1. U mě teď vede sleek, měla jsem i tobě tyhle a za sleekem by se spolehlivě umístila revolution :)

  SmileThess

  OdpovědětSmazat
 2. Ta sada od Revolution je skvělá! :) Jinak hezky stručně napsaná recenze. :)

  http://twolittleladies9.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 3. Zrovna dnes jsem si koupila tu paletku od Revolution, tak jsem dost zvědavá :)

  OdpovědětSmazat