June favourites

Červen byl, myslím, velmi povedený měsíc. Rychle jsem zvládla napsat zkoušky a všechny dopadly lépe, než jsem doufala. Takže v říjnu už mě čeká třetí semestr! Za odměnu jsem si koupila iPhone 5S, ze kterého jsem moc nadšená, jelikož doteď jsem měla 4S. Vyhrála jsem soutěž u holek z A cup of style a na závěr měsíce jsem si založila tenhle blog, který mi dělá velikou radost. Vy mi děláte radost! Teď bych vám chtěla představit dalších pár věciček, ze kterých jsem byla tento měsíc nadšená a budu moc ráda, když mi prozradíte, kdo se stal vaším největším oblíbencem minulého měsíce.


1. Oblečení / doplněk
Je toho spousty, co bych do této kategorie mohla zařadit. Nakonec jsem se ale rozhodla pro tento skvostný náhrdelník. Ulovila jsem ho za směšných 59 korun v Housu! Je úžasný, každý outfit rozzáří a udělá ho zajímavým.


2. Písnička
Oblíbenou písničkou za měsíc červen je rozhodně Don't let me down od The Chainsmokers ft. Daya. Daya je nádherná a její hlas ještě víc. Tuhle písničku poslouchám už týdny pořád dokola a doufám, že se mi nikdy neoposlouchá, protože je nejlepší!3. Film
Jelikož jsme s přítelem filmoví nadšenci a na filmy koukáme často, mám z čeho vybírat. Tenhle měsíc mi uvízl v hlavě jeden opravdu skvělý film, který se jmenuje La Cara oculta. Pro mě to je rozhodně jeden z top filmů, který jsem kdy viděla. Opravdu originální, napínavé a překvapivé. Film je sice ke stažení jen ve španělštině, ale nenechte se tím odradit. Doporučuji přečíst si jen o čem film je a nekoukat na trailer a fotky, mohli by prozradit moc


4. Místo
Nějakou dobu mi trvalo, než jsem přišla na místo, které by si zasloužilo být tím nej za minulý měsíc. Ale přišla jsem na to. Je to Kočičí kavárna na Smíchově v Praze! Jsem totiž milovnice zvířat a hlavně kočiček. To jsou tak nádherná stvoření. Nemůžu se dočkat, až budeme mít větší byt a k pejskovi si pořídíme ještě kočičku. Do té doby se budu zatím chodit mazlit do kočičí kavárny.


5. Událost
Setkání s holkama z ACOS. Jednoznačně! Holky jsem vždy ráda sledovala, stejně jako spousty dalších youtuberek a blogerek. Proto když jsem u nich vyhrála soutěž, měla jsem velkou radost. Celý den ale naprosto předčil má očekávání. Na nic si nehrají a jako je vidíme na videích, takové doopravdy jsou. Nevěřila bych, že takhle milí lidé ještě existují. Za tenhle den jsem jim hrozně vděčná!


A jaké jsou vaše top momenty a věci minulého měsíce? Krásné a šťastné chvíle je třeba si připomínat, proto budu ráda, když mi napíšete o těch vašich.

Share:

7 komentářů

 1. Náhrdelní je nádherný, holky občas také sleduji:) je fajn, že jste se setkaly. Film neznám, ale když jsou prázdniny tak se hodně dívám, zkusím si někdy stáhnout.

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
 2. Velmi pěkný článek, v kočičí kavárně v Praze jsem byla zatím jen jednou, ale určitě plánuji vyrazit ještě někdy :)

  Ten náhrdelník je boží a už se těším, až ho uvidím v nějakém tvém outfitu!:)

  Film mi nic neříká, ale jakmile budu mít čas a náladu,tak si ho určitě pustím, nemám ráda, když dopředu vím, o čem film je, takže si to nebudu ani číst.. většinou jen kouknu, jaký to je žánr.

  OdpovědětSmazat
 3. Já taky udělala úspěšně všechny zkoušky, také mě v říjnu čeká třetí semestr a taky jsem si za odměnu koupila iPhone :DD sice SE a ne 5s, ale rozesmálo mne to :D
  Já už se s holkama z ACOS taky setkala, sice na kratší dobu, jenom na Utuberingu, ale byly fakt hrozně milé :)

  eLblog

  OdpovědětSmazat
 4. Jé, to je krásný a optimistický shrnutí měsíce :) Gratuluju ke zvládnutým zkouškám a k výhře o setkání s holkama s ACOS :) Film jsem viděla a na dlouhou dobu jsem se z něj nemohla vzpamatovat, od té doby stále sbírám odvahu podívat se na něj znovu, ale bojím se, že na podruhý by to už nebylo to samé

  Another Dominika

  OdpovědětSmazat
 5. Ten náhrdelník je úžasný! :) Jinak jsem taky kočičí maniak, jsou můj život hehe :)

  EVERYTHIN KATE

  OdpovědětSmazat
 6. Gratuluji ke zvládnutým zkouškám :) Moc děkuji za komentář, ten lak za 14 korun byl opravdu výhra, jen škoda, že ho neměli ve více odstínech :) Určitě se po časopisu ještě mrkni, dáreček opravdu stojí za to :)
  Jinak můj blog má nový kabát, tak budu ráda, když se podíváš a zhodnotíš ho :)
  Pauline's Tiny World

  OdpovědětSmazat
 7. jeeej, stretnutie s babami si si musela naozaj užiť :)
  a náhrdelník je krásny :)

  MakeUpByVeo

  OdpovědětSmazat