Něco jako room tour

V září minulého roku jsme se s přítelem rozhodli pro společné bydlení. Hledání nebylo příliš náročné, vlastně jsme se šli podívat jen na dva byty. Hned po návštěvě toho prvního jsem věděla, že tohle je ono. Bílé zdi, bílo šedá minimalistická kuchyňka, mramor v chodbě a koupelně a krásný balkón. Co víc si přát! Možná, aby měl ještě o místnost více, ale prozatím nám to stačí. Dnes vás sice neprovedu celým našim bytečkem, ale chtěla bych vám ukázat pár mých oblíbených detailů. A kdyby se vám tento typ článku líbil, nechala jsem si v záloze několik dalších fotek! Tak pojďme na to.

Před dvěma měsíci jsem oslavila své dvacáté narozeniny a k této příležitosti jsem od maminky dostala překrásnou kytici lučního kvítí. Byla tak nádherná, že jsem si ihned říkala, že takovou budu mít jednou na své svatbě. Bohužel, jako všechny květiny, brzo uvadla, ale zbylo mi z ní alespoň tohle. Miluji slaměnky a statice. A co se týče vázičky, ta je z Pepca za 29 korun.


Přesto, že je náš byteček malinký, mám tu svůj malý holčičí koutek, který je plný šperků, rtěnek a dalších veledůležitých věcí. Nad skříňkou pak visí toto zrcadélko, které je opět z Pepca za 59 korun.


Vedle televize stojí nejen váza se suchými květinami, ale také černá aromalampa, ve které rozpouštím různé esenciální oleje nebo vosky od Yankee Candle. 


Už měsíce a roky před tím, než jsme se vůbec s přítelem sestěhovali, jsem kupovala různě dekorace a nezbytnosti, abychom to pak vše nemuseli kupovat najednou a za hodně peněz. Jednou z těchto věcí byl i tenhle obraz, do kterého jsem se zamilovala. Visí nám nad jídelním stolem a opět je z mého oblíbeného Pepca za 59 korun.


Protože je náš byt opravdu maličký, je třeba, aby nebylo všude na očích milion zbytečností. Působilo by to totiž dojmem, že je všude bordel a málo místa. Proto mám v bytě šest takovýchto krabic, ve kterých schovávám třeba foťák, žehličku nebo důležité papíry. Myslím, že netřeba zmiňovat, že jsou z Pepca. Cena je tuším opět 59 korun.


Pod televizním stolkem je police, která ukrývá několik našich knih. Musím se přiznat, že z nás dvou je větší čtenář přítel. Já vždy nějakou knížku začnu číst a často jí po pár stránkách odložím, protože mě nezaujme.


Tyhle svítící růžičky naprosto zbožňuju a hned když jsem je viděla, musela jsem je mít. A pozor, ty už nejsou ze stokrát jmenovaného obchodu, ale můžete je objednat na ebay ZDE.


Líbí se vám tento typ článku?

Share:

13 komentářů

 1. Tento typ článků mám velmi ráda, škoda, že jsi ukazovala jen detaily :) Teď bydlíme v malém bytě a brzy se do malého nastěhujeme, takže inspirace nikdy není dost!:D
  Asi se do Pepca budu muset dojít podívat, protože ten obraz se mi hodně líbí... růžičky z ebay vypadají taky skvěle, jen si nejsem jistá, jestli bych je v novém bydlení měla kam rád a do starého nechci už nic kupovat vzhledem k tomu, že se do konce měsíce musíme vystěhovat...

  Neplánuješ v nejbližší době ukázat kuchyň?:) Zrovna se jí už pár dní snažím naplánovat, ale stále mi chybí inspirace :-/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj,
   začla jsem s detaily, protože jsem si nebyla úplně jistá, jestli to někoho bude zajímat a detaily, jsem si říkala, že nic nezkazí :D Pepco určitě navštiv!! Na dekorace je to ten nejlepší obchod :) My máme kuchyňku malinkou, tak nevím, jestli by tě to mohlo inspirovat, jedině vzhledem a úložnými prostory. Ale vypadá to, že článek přivábil mnoho lidí, tak bych někdy zkusila nafotit i více, než jen dekorace :)

   Ať se vám krásně bydlí! A doufám, že si o tom budu moct přečíst!

   Smazat
 2. Jednotlivé detaily se mi hrozně moc líbí! ♥

  News | Another Dominika

  OdpovědětSmazat
 3. Miluju články jako je tenhle ♥ Navíc to mám stejně jako ty, strašně se mi líbí bílo-šedé, černé, nebo zemité barvy v interiéru, které můžeš případně oživit barevnými doplňky :)♥ Přesně takhle bych jednou chtěla bydlet :) Máš všechno úžasně vymyšlené :) Tak hodně štěstí, ať se vám bydlí co nejpříjemněji :)
  Pauline's Tiny World

  OdpovědětSmazat
 4. Tento článek je boží, musíte to doma mít fakt pěkný :3 ty svítící růžičky jsou boží, stejně tak ta vázička :3 já myslím, že ty fotky, co máš ještě v záloze, použiješ :D

  eLblog GIVEAWAY

  OdpovědětSmazat
 5. Musíte to mít doma hrozně pěkné!! Už jen na začátku jak jsi popisovala... také mám takový vysněný malý byteček... A doplňky jsou hrozně roztomilé :))

  OdpovědětSmazat
 6. Veľmi pekné :) Takéto detaily milujem :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětSmazat
 7. Jee, mám moc ráda podobné články. Určitě bys z toho mohla udělat nějaký seriál a ukázat třeba něco víc, sepsat tipy pro ty, kteří bydlí v malém bytě atd. Myslím, že se nás tu najde víc, koho by to zajímalo. :)

  OdpovědětSmazat
 8. Ty jo, super! .. Doma to musíte mít fakt útulný. :) Miluju, když jsou v domácnosti vychytaný i ty nejmenší detaily.
  A jsem ráda, že nejsem jedinej úchylák na věci z Pepca. :D u nás je ten jejich obchůdek teda fakt mini, ale tak krásný věci za tak krásný peníze fakt nemá žádnej jinej obchod! A ikeu je od nás daleko, takže Pepco vítězí! :))
  Michelle B :)

  OdpovědětSmazat
 9. Moc hezký článek! :) Všechno je naprosto boží.. :))

  http://twolittleladies9.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 10. Pěkné detaily.)
  Holčičí a romantické

  OdpovědětSmazat
 11. Krásne detaily :) Pozerám, že v Pepcu majú super veci :)

  www.danycuks.com

  OdpovědětSmazat
 12. Nádherné doplňky :) V Pepcu mají super věci, já si tam osobně ještě nic nekoupila, ale moc se mi tam ty věci líbí, jen už to nemám kam dávat :D

  SweetElis

  OdpovědětSmazat