Deltimo náramky | Bude soutěž?

Taky tak milujete rozbalování balíčků? Já jsem před pár dny obdržela rovnou tři a nemohla jsem se dočkat, až je otevřu. Hlavně proto, že v jednom z nich se měly ukrývaly náramky Deltimo. Na náramky jsem se velmi těšila, slyšela jsem na ně totiž samou chválu. A která žena ráda nedostává šperky, že?


Náramky Deltimo jsou vyráběny z kvalitních materiálů, jako jsou lávové kameny, achátový kámen nebo také ametyst. Hlavní ozdoba v podobě lva, leoparda, gladiátora, buddhy a dalších je poté zhotovena ze zinkové slitiny. Zákazník si může vybrat z celkem deseti motivů.

Cena mi nepřijde vysoká, na eshopu jsou v nabídce náramky od 299 Kč po 499 Kč, přičemž cena závisí na použitém materiálu.

Více informací o náramcích najdete na stránkách Deltimo.


Náramky zákazníkovi přijdou v této krásné krabičce, což působí velmi luxusním dojmem, stejně tak jako vzhled náramků. Proto si myslím, že jsou ideální jako dárek. Velmi se mi také líbí fakt, že náramky jsou unisex, a tak je můžete darovat jak příteli, tak třeba kamarádce.


Náramky jsou stylové a hodí se naprosto ke všemu. Skvěle budou vypadat i v kombinaci s více náramky nebo také s hodinkami. Na ruce jsou příjemné. Jediný zápor, který jsem na náramcích našla, je jejich velikost. Mám totiž velmi tenké zápěstí a snesla bych, kdyby měl náramek o jeden, dva korálky méně. Ale to ani není tak chyba náramků, jako spíš moje smůla, že jsem moc drobná. Jsem si jistá, že ostatní takový problém nemají. I tak mi ale náramek na ruce drží a nehrozí, že by mi spadl a já ho ztratila.


S náramkem a celkově s celým procesem objednávky jsem opravdu spokojená. Balíček dorazil rychle, komunikace byla velmi příjemná a náramky jsou překrásné. Dokonce nadchly i mého přítele, který nikdy žádné šperky nenosil.

A možná si říkáte, proč když v balíčku přišly náramky čtyři, je na fotkách pouze jeden? Protože již zítra na blogu odstartuje úplně první soutěž a to právě o tři zbylé náramky Deltimo! 

Těšíte se? 

Za poskytnutí náramků děkuji společnosti Deltimo.

Share:

8 komentářů

 1. Jsou úžasné! :) A já mám naštěstí široký zápěstí, takže mi sedí skvěle :D :))

  EVERYTHIN KATE

  OdpovědětSmazat
 2. no to teda, jsou nádherné <3

  https://terezblogger.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 3. Jsou krásné a vypadají dobře, ale kamarádce se z jednoho úplně dostala barva dolů a to ho měla na ruce párkrát

  OdpovědětSmazat
 4. Také mi teď přišly :-) Potvrzuji, že sluší i pánům. Brzy budem mít i u nás menší recenzi.

  http://TwoGentlemen.cz/

  OdpovědětSmazat
 5. Tak tie sú naozaj nádherné :)

  Pozývam ťa na letnú Giveaway, ktorá práve prebieha na mojom blogu :)
  Hello, my name is Ev

  OdpovědětSmazat
 6. Náramky jsou moc krásné. :) Mám podobné a jsou boží doplněk. :)
  http://kacheslovemakeup.blog.cz/

  OdpovědětSmazat
 7. Také mi nedávno přišly a musím souhlasit, že jsou vážně krásné. A jsem ráda, že nejsem sama, co se týče problému s úzkým zápěstím, mám úplně stejnou smůlu jako ty. Bohužel je mi to při nošení vážně nepříjemné, ale co se dá dělat no. :/
  Diary of Girly Things

  OdpovědětSmazat