August favourites

Poslední letní měsíc utekl jako voda a to nejspíše pro většinu z vás znamenalo začátek školy. Já mám naštěstí před sebou ještě téměř jeden celý měsíc klidu a volna, ale od října mi taky začíná školní režim. Zapomeňme ale na chvíli na školu a pojďme se ohlédnout za tím hezkým, co mi minulý měsíc vykouzlilo úsměv na rtech.

1. Oblečení / doplněk

Bez přemýšlení je to náramek značky Deltimo. Nevím, jestli jste si toho všimli, ale doplňky příliš nenosím. Tento náramek ale tahám snad každý den. Neutrální šedá se hodí ke všemu a na ruce je mi hrozně příjemný. Cítím se už celkem nesvá, když ho na sobě nemám. A nezapomeňte, že takový náramek můžete mít taky, stačí se přihlásit do giveaway ZDE.


2. Písnička

V minulém měsíci jsem objevila písničku Strange things will happen od The Radio Dept. Ta mě zaujala ve filmu, u kterého jsem se zařekla, že ho shlédnu až po přečtení knížky - Hvězdy nám nepřály. No, protože jsem doteď nebyla knížku schopná přečíst a zjistila jsem, že mi spíše vyhovuje pořadí film a až potom kniha, rozhodla jsem se, že tento všemi opěvovaný snímek taky zkouknu. A právě tam jsem objevila tuhle krásnou píseň, jejíž hlavně první minutu si můžu pouštět pořád dokola.


3. Film

Týpci a zbraně, bez nejmenšího zaváhání! O tomhle filmu jsem psala již ve článku o letních filmových novinkách ZDE a pokud jste ho četli, určitě víte, jak mě tento film naprosto dostal. Zaslouží si místo v mém žebříčku nejlepších filmů.


4. Místo

Krásným místem se 26. a 27. srpna stalo město České Budějovice. V tyto dny zde probíhala akce Město lidem, lidé městu a centrum se opravdu proměnilo na něco úžasného. Na dlažebních kostkách byl trávník, v ulicích se procházeli klauni na chůdách a město lidem nabídlo spoustu ochutnávek a tvoření za úsměv. Já jsem sice na této akci byla pracovně jako hosteska, ale i tak jsem se mi to moc líbilo.


5. Událost

Jako nejhezčí událost měsíce srpna bych zvolila módní přehlídku v Hluboké nad Vltavou, o které už jste si také mohli přečíst a to ZDE. Přehlídka se moc povedla a já jsem si ji hrozně užila. Další mě čeká už za pár dní, chtěli byste si o ní opět něco málo přečíst?


A jaký byl váš srpen?

Share:

5 komentářů

 1. Pěkný článek, jen mi chybí oblíbený kosmetický produkt, zvykla jsem si, že v Oblíbencích často bývají.

  OdpovědětSmazat
 2. Pěkný článek, já bych tam ještě zařadila třeba oblíbené jídlo :D

  OdpovědětSmazat
 3. Líbí se mi, že píšeš i o něčem jiném, než o kosmetice. Že jsi do tohoto článku zahrnula i film, píseň a podobně :). Pěkné!

  OdpovědětSmazat
 4. Ten náramek vypadá nádherně :) O filmu Týpci a zbraně už jsem slyšela z několika stran a vypadá to, že na něj budu muset v nejbližší době mrknout! A ty deštníky v ČB jsou vážně pohádkové :)
  http://spice-of-life.blog.cz/

  OdpovědětSmazat
 5. Ten je moc zajímavý :)
  http://nicoleshyblog.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat