Outfit 18 | Marble

Miluji mramor a mám ho všude, kde to jde. V bytě, špercích, na tapetách a na oblečení. Nemusím vám proto asi vysvětlovat, že tento mramorový top musel být můj, jakmile jsem ho spatřila. Ve skříni už ho mám několik měsíců, možná i rok, a pochází z Lindexu. Tohle léto jsem ho nosila docela často a hrozně ráda, proto jsem se rozhodla vám ho ukázat v outfitu. Tentokrát jsem se rozhodla pro černobílou kombinaci. Jako šperk jsem zvolila nápadné náušnice, které k outfitu skvěle padnou. Celkově jsem se v  něm cítila úžasně, určitě také díky pohodlným lodičkám, které jsem, světe div se, koupila za pár korun u vietnamců. Tímto bych vám chtěla dát tip - pokud sháníte vkusné, černé lodičky, určitě se podívejte i do takovýchto obchodů. Já si snad půjdu ještě pro jedny do zásoby!
Top - Lindex
Vesta - Gate
Kalhoty - Calliope
Kabelka - C&A
Boty - Vietnamci
Náušnice - Takko

Jak se vám líbí tento outfit?

Share:

16 komentářů

 1. Outfit je skvělý ty jo o.O Ta bílá vesta je lepší než ta má černá :D
  eLblog

  OdpovědětSmazat
 2. Také mám moc ráda mramorové detaily ♥ Outfit je skvělý, přesně tyto barvy mám nejraději :) Jinak já si můžu o lodičkách za pár korun od vietnamců nechat tak maximálně zdát, lodičky kupuji ve velikosti 35 a málokdy se stane, že si ještě nemusím vycpávat špičku :( Vypadají ale moc hezky!

  Pauline's Tiny World

  OdpovědětSmazat
 3. veľmi pekný elegantný outfit :)

  OdpovědětSmazat
 4. Krásný outfit, Baru :) Můžu se zeptat na to, kolik tě stála ta vestička? :)

  OdpovědětSmazat
 5. Krása! Moc se mi líbí to, že tady v pohodě řekneš, že botky nejsou nějaké značkové. Už jsem celkem přehlcená těmi outfity známých blogerek, kde se jeden kousek oblečení pohybuje nad tisícovku ;) :) Jsem ráda, že jsem tvůj blog mohla poznat, čerpat z něj a počíst si! Už jej tady snad hodinu prohlížím! :)

  OdpovědětSmazat
 6. Moc hezký a elegantní (a přitom neformální) outfit, ten se musí hodit skoro na jakoukoli akci :)

  OdpovědětSmazat
 7. krásný elegantní outfit! Jsi inspirace! :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětSmazat
 8. Moc ti to sluší, poslední fotka se strašně moc povedla a ty lodičky jsou úplně perfektní!! :3

  OdpovědětSmazat
 9. Ahoj, len som Ti chcela napísať, že som dnes natrafila na tvoj blog a veľmi sa mi páči. Design je peckový, čo som však nenašla je, že či máš aj funpage na facebooku, lebo by som ťa like-kla, aby mi chodili upozornenia o nových príspevkoch :)

  OdpovědětSmazat