Blogerka roku a mé poděkování

V úterý se stala úžasná věc, o kterou bych se s vámi chtěla podělit a upřímně vám za ni poděkovat. Protože to vám jsem za ni vděčná. Po 4 měsících existence blogu jste překročili hranici 20.000 návštěv blogu. DVACET TISÍC! Jsem hrozně šťastná, že se sem vracíte a vyjadřujete mi obrovskou podporu. Každý komentář čtu s úsměvem na tváři a vděčností, že vám stojím za to, abyste mi napsali svůj názor. 

Vím, že i já bych měla odepisovat vám, což nedělám a omlouvám se za to. Ale bohužel na to není příliš času. Komentářů stále přibývá a pokud vás nechci odpálkovat jednou větou, zabralo by mi nějaký čas všem smysluplně odepsat. Proto vám teď všem, kteří mé články čtete a komentujete, píšu tahle slova. Zároveň bych vás taky chtěla vyzvat k tomu, že pokud byste si vyloženě mou reakci přáli, určitě mě můžete kontaktovat na e-mailu. Kde mi sice odpověď taky nějaký den trvá, ale pro vyřizování e-mailů čas vyhrazený mám. 

Zároveň vám chci také poděkovat za to, že můj blog odebíráte a už se vás tu nashromáždilo neskutečných 136 lidí, kteří blog sledujete pravidelně. A pokud ho stále ještě nesledujete, budu šťastná, když začnete. Každému, kdo tohle krásné číslo tvoří, jsem ze srdce vděčná. Dojímá mě, kolik jste toho za pouhé čtyři měsíce dokázali. Patří vám mé tisíceré díky.

Kromě překročení 20.000 návštěv je tu ještě jedna věc, která mě od vás velmi potěšila. A to je nominování do soutěže Blogerka roku. Pokud to čteš ty, kdo jsi mě nominoval, děkuji ti. Je to krásné gesto, které mě zahřálo u srdce. Zjištění, že někomu z vás přijde můj blog natolik dobrý, že patří do této soutěže, je prostě úžasné. Přesto, že mi od vás chodí nádherné zprávy plné podpory, si myslím, že bohužel nemám šanci kvůli účasti youtuberů postoupit ještě dál. Přeci jen, oni mají mnohem větší komunitu lidí. Chtěla bych ale abyste věděli, že ty zprávy, které mi píšete, pro mě znamenají hrozně moc. A přesto, že se třeba do TOP 10 Blond Site nedostane, jsem vám vděčná za každičký hlas a za každičkou sekundu, kterou jste strávili hlasováním, psaním milé zprávy nebo komentáře. Nemohla bych si přát lepší čtenáře.

Pokud se podílíte na všech těch krásných číslech, budu moc ráda, pokud pro mě budete hlasovat v kategorii objev roku zde. A pokud tento odkaz budete šířit dál. DĚKUJU.
Za úplně všechno!

S láskou a miliony díky

Share:

7 komentářů

 1. Už jsem pro Tebe hlasovala :) a jestli se nedostaneš ani do TOP 10, tak ty lidi nechápu ..:) a jinak gratuluju k tak skvělým číslům <3

  eLblog

  OdpovědětSmazat
 2. Gratulace! :) Z článku je poznat, jakou radost z toho máš. A tuhle pozitivní energii jsi krásně předala i mně. :)
  Přeju hodně štěstí v soutěži a spoustu úspěchů blogu. ♥
  CATHERINE SVB

  OdpovědětSmazat
 3. Gratuluju! Hodně štěstí aby ses dostala do TOP 10.

  OdpovědětSmazat
 4. Také držím palečky a mas super blog...
  www.bigredevil.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 5. Také držím palečky a mas super blog...
  www.bigredevil.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 6. Držím ti palce ;)

  Ráda bych tě pozvala k sobě na GIVEAWAY, která končí 20. listopadu :)

  www.double-claire.blogspot.cz | GIVEAWAY

  OdpovědětSmazat