Má zkušenost s Pentishop.cz

Když mi nedávno zazvonila sms od České pošty, ihned jsem věděla, že to musí být balíček z Pentishop.cz. Hodila jsem na sebe rifle a kabátek a utíkala na nejbližší pobočku, kterou mám naštěstí jen 10 minut od domu. Na to, že zásilka měla obsahovat pouze dvoje silonky, předali mi na přepážce docela velký balíček. Jakmile jsem ho doma otevřela, pochopila jsem, proč byl balíček tak velký. Ukrývalo se v něm totiž velmi milé překvapení.


Uvnitř krásné krabičky bylo totiž kromě dvou balení punčocháčů ještě balení makronek. No chápete to? Balení makronek! A ještě růžových! Existuje lepší dárek k nákupu než makronky? 


Kromě tohoto růžového dárečku mě také velmi překvapila a zároveň potěšila doba dodání. Punčocháče přišly opravdu rychle a balíček byl tak pečlivě zabalený, že mi trvalo nějakou chvíli, než jsem se k punčochám dostala. 


V balíčku nechyběl ani letáček s poděkováním za nákup, který musí každému zákazníkovi vykouzlit úsměv na tváři. Mám moc ráda, když obchod se svými zákazníky komunikuje a pošle se zbožím něco navíc. I když je to jen kus papíru, působí to velmi mile a úplně jinak, než když vám dorazí jen zboží a faktura.


Druhá strana výše zmíněného letáčku pak obsahuje rady a tipy, jak s punčochami zacházet, abyste je ihned při prvním oblékáním nezničily. Nevím jak vám, ale mě už se to několikrát stalo a tak jsem tyhle rady ocenila.


A teď už k samotných punčochám. Ty mi tedy dorazily dvoje. Jedny tmavé s puntíky a stříbrnými odlesky a druhé tělové s nádherným květinovým potiskem. 


Z tohoto něžného motivu jsem byla od první chvíle unešená. Trochu jsem se bála tělové barvy, protože málokdy vypadají tělové silonky přirozeně. Ale tyhle jsou zrovna jedny z mála, se kterými jsem opravdu spokojená. No posuďte sami, zda působí přirozeným dojmem. Na e-shopu je najdete ZDE.


A co se černých s puntíky týče, tak ty jsou taktéž úžasné. Velmi se mi líbí stříbrné třpytky, které z klasických silonek s puntíky udělají opravdu zajímavý kousek. Zakoupit je můžete ZDE.


Kromě toho, že jsou silonky krásné a s nevšedním potiskem, jsou také velmi příjemné a zdají se být z materiálu, který vydrží více nošení. 


Na závěr bych chtěla ještě zmínit ochotu, které se dočkáte při nákupu na Pentishop.cz. Paní mi pomohla s výběrem velikosti a komunikace byla velmi příjemná. Proto pokud sháníte originální punčocháče, třeba na nadcházející plesovou sezónu, určitě bych se býti vámi obrátila na tento e-shop. Jsem si jistá, že nebudete litovat. Zboží i přístup k zákazníkům má tento obchod vskutku báječný.

Které z punčocháčů se vám líbí více? 

Za punčocháče velmi děkuji e-shopu Pentishop.cz


Share:

12 komentářů

 1. Ty s tou kytičkou jsou dokonalý♥ to bych si možná i kvuli nim tu sukni vzala :))) a makronky jsou mooc prijemné překvápko

  OdpovědětSmazat
 2. Oboje vypadají pěkně a makronky by mě taky potěšily!:)

  Já si plánuji pořídit nějaké teplejší punčochy, abych mohla letos nosit v zimě hodně šaty a nemrznout, ale zatím jsem nenašla ty pravé :-/

  Silonky jsem nikdy moc ráda neměla, hlavně v době, kdy jsem ještě chodila do školy, dost často jsem si je o nějakou židli či lavici rozervala :-/

  OdpovědětSmazat
 3. Sice nejsem milovník makronek, takže dáreček bych asi musel spotřebovat někdo jiný v rodině, ale to nemění nic na tom, že punčochy jsou krásné! Ty tělové vypadají nádherně. :)
  CATHERINE SVB

  OdpovědětSmazat
 4. Ty puntíkaté jsou boží! Mám doma podobné :) Zaujali mě i s tou květinou. Ideální spíše k jednobarevné sukni. Myslím, že pozornost je hned na světě :)
  Meet My Lovely World

  OdpovědětSmazat
 5. Makronky?! K nákupu? A růžové? Závist! Silonky jsou samozřejmě taky krásné, ale za makronky bych byla strašlivě vděčná. :D
  KattyLife
  Bali - den čtvrtý: Noční návštěvník

  OdpovědětSmazat
 6. OBa vzory se mi líbí :) a makronky jsou velmi milá pozornost

  OdpovědětSmazat
 7. Ty vzory vypadají opravdu skvěle, i ty makaronky! :D

  OdpovědětSmazat
 8. Ty jsou krásné! ♥ A dostat k silonkám ještě makronky? To je sen! ♥

  Another Dominika

  OdpovědětSmazat
 9. Paráda!! to je něco tak milého :-) kvalitní zboží s milým dárečkem :-) Penti si získává další a další zákazníky, sama se řadím mezi spokojené

  OdpovědětSmazat
 10. Také jsem měla černé puntíkované, ale nebyly v nich třpytky :D jinak eshop vypadá fakt sympaticky, asi si na něj vzpomenu, až budu nějaké punčocháče potřebovat :)

  eLblog

  OdpovědětSmazat
 11. Makronky k nákupu jsem teda ještě nezažila, super! :)

  OdpovědětSmazat