Noire | The Code Of Fashion

Na dnešní den jsem si pro vás připravila opravdu speciální článek. Byla jsem totiž oslovena, zda bych neměla zájem stát se ambasadorkou úžasného fashion projektu Noire. Poté, co jsem se o něm dozvěděla bližší informace, nedalo se odmítnout. Představa propojení online a offline světa módy mě naprosto nadchla. Že nechápete o čem tady mluvím? Tak čtěte dál, rozhodně je o co stát.
Co je NOIRE?

Noire přichází na trh s něčím, co tu ještě nebylo. S kabelkou propojenou se stejnojmennou aplikací Noire. Aplikace Noire je místo pro všechny milovnice módy. 

Kabelka propojená s aplikací? - Nechápu.

Určitě nejsem jediná, komu se stalo, že když jsem šla po ulici, naproti procházela slečna v naprosto nádherném kabátku. V kabátku, o kterém jsem se nikdy nedozvěděla, kde ho koupit. Protože přece za ní nepůjdu a nebudu jí vysvětlovat, že nutně potřebuji vědět, odkud ho má. S tímhle už ale nebude třeba lámat si hlavu. Díky revolučním kabelkám Noire. Každá kabelka je vybavena unikátním zlatým kódem, který jednoduše stačí vyhledat v aplikaci. Ta vám poté nejen prozradí jméno uživatelky, ale také si zde můžete prohlédnout její outfity a hauly. Právě v haulové složce dost možná zjistíte, odkud kabátek má. A pokud ne, není nic jednoduššího než ji kontaktovat. V aplikaci také můžete outfity komentovat a dávat jim likes, jako jste zvyklí na instagramu.


Jak získám aplikaci Noire a kde mohu koupit kabelku?

Aplikace slavnostně vyšla včera a můžete ji stáhnout buďto v Apple Store nebo v Google play. Je tedy kompatibilní jak s operačním systémem iOS, tak se systémem android. Kabelku si můžete předobjednat také již teď a to na oficiálních stránkách projektu Noire www.noirefashion.com .


Kde můžu sledovat vývoj projektu Noire?

Aktuální informace o projektu Noire najdete na Noire Fashion. Noire můžete sledovat také na instagramu pod nickem noire_fashion.

Tak koho z vás brzy najdu v aplikaci?
A zajímalo by vás zákulisí natáčení a focení kabelky Noire?

Share:

7 komentářů

 1. To je originální a vtipný nápad! Fotky a videa ze zákulisí by mě určitě zajímaly.

  OdpovědětSmazat
 2. Kabelka se mi líbí, ale zrovna já jsem člověk, kterému taková aplikace přijde poněkud zbytečná. Věřím však, že své fanoušky si najde.

  OdpovědětSmazat
 3. Je to skvělý nápad :) aplikaci si stáhnu, ale ta kabelka je na mne moc velká -.-"

  eLblog

  OdpovědětSmazat
 4. není divu, že tě oslovili! Jsi krásná a úplně stvořená pro podobný projekt :)

  OdpovědětSmazat
 5. Nápad je to zajímavý, určitě mu fandím :)

  Another Dominika

  OdpovědětSmazat
 6. A gorgeous bag, my favorite too!
  Take a look on my blog MissGrey.ro, you will love it!
  https://missgrey.ro/ro/rochii/rochie-de-seara-scurta-din-dantela-albastra-cu-lant-de-flori-viviane/595

  OdpovědětSmazat