Čistá radost

Kdy naposledy jste měli naprosto upřímnou, tu nejčistší radost? Já včera dopoledne, kdy se mi do rukou dostala zásilka od internetového klenotnictví Eppi. Abych byla přesná, bylo to ve chvíli, kdy jsem podezřele velkou krabici s nápisem eppi otevřela. S něčím tak krásným jsem se doposud nesetkala. Vzpomínáte, když jsem se nedávno v jednom článku zmiňovala, že mám ráda, když obchod komunikuje se svými zákazníky a ke zboží přibalí něco navíc? Tak tenhle obchod je v tomto přeborník. Dlouho bych hledala (a dost možná ani nenašla) e-shop, který o své zákazníky pečuje s větší láskou.Když mi kurýr balíček předal, přiznám se, že jsem byla trochu překvapená a zmatená. Jestli se ptáte proč, bylo to způsobeno rozměry balíčku. Párkrát už jsem si totiž nějaký ten šperk přes internet objednala a krabice nikdy nedosahovala takových rozměrů, že by se uvnitř mohly klidně ukrývat nějaké botky nebo třeba menší kabelka. A já přitom čekala jen na náhrdelník.


Po otevření této záhadné krabice začala hodina plná áchání a óchání. První úžasnost, která na mě vykoukla, byla modrá obálka.


Čím si Eppi ihned získalo mé srdce, byl ručně psaný dopis. Další věcí, se kterou jsem se dosud nesetkala, byl certifikát, ve kterém jsou uvedeny všechny parametry šperku. A aby toho nebylo málo, v obálce se ještě ukrýval super roztomilý seznam věcí, co se šperkem dělat a nedělat. Ten jsem si pečlivě nastudovala a co mě velmi zaujalo, byl fakt, že šperk si můžete nechat v Eppi profesionálně vyčistit a nic za to nezaplatíte.

Ve chvíli, kdy jsem odkryla růžový papír a uviděla tuhle kouzelnou krabičku, na sekundu jsem oněměla. Všechno je to tak krásně promyšlené, do toho nejmenšího detailu. 


Uvnitř krabice se kromě šperku ukrývala ještě milá pozornost v podobě bonbónků a mýdélka ve tvaru růžičky. Pro mě jako milovnici růží, ideální dárek.No a co že se to vlastně ukrývalo uvnitř krabičky? Tenhle něžný náhrdelník, který naprosto předčil má očekávání. Ve skutečnosti totiž vypadá ještě lépe, než na produktových fotografiích. O tom se budete moct sami přesvědčit již v následujícím outfit postu, ve kterém dělá největší parádu právě tento šperk.

Co bych ještě ráda zmínila a vyzdvihla, je doba dodání. Věřili byste tomu, že náhrdelník mi byl zaslán ve čtvrtek odpoledne a dorazil mi včera před desátou dopoledne? No nevím jak vy, ale já už hodlám kupovat šperky pouze z tohoto klenotnictví. A pokud ještě trochu váháte, zda je Eppi ten pravý e-shop, ve kterém nakupovat, určitě si přečtěte tento článek, který mě osobně naprosto dostal. Hlavně poslední bod, haha.

Máte s klenotnictvím Eppi.cz zkušenost? 


Za náhrdelník velmi děkuji klenotnictví Eppi.cz

Share:

11 komentářů

 1. krásne, ten písaný list by ma strašne potešil a samozrejme aj to srdiečko♥

  OdpovědětSmazat
 2. Juuu to je nadhera :) miluju, kdyz si eshop da zalezet a vlozi do toho neco navic :)

  OdpovědětSmazat
 3. Opravdu o své zákazníky pečují :) to se cení ! :)

  OdpovědětSmazat
 4. Líbí se mi, když si eshopy zákazníků váží, ale bohužel to moc často není :-/ Nebo aspon nemám štěstí na takové eshopy :( :D

  OdpovědětSmazat
 5. Tak to je tedy mega dobře promakaný eshop :). Ta malá krabička je kouzelná.
  littlecapsule

  OdpovědětSmazat
 6. Úplně jsi na mě přenesla svoje nadšení! Náhrdelník je nádherný ♥

  Another Dominika

  OdpovědětSmazat
 7. Děkujeme za milou recenzi <3 Máme radost, že se náhrdelník i celé balení líbí :))

  OdpovědětSmazat
 8. To je nádhera! Vybrala sis krásný šperk :)
  Jela jsem na červenou

  OdpovědětSmazat