Přátelství na dálku

Nejsem ten typ člověka, který má stovky přátel a ani jsem po tom nikdy netoužila. Pravdou je, že jsem člověk uzavřený a s málokým si rozumím a rozumět chci. Když mi bylo šest, poznala jsem tmavovlasou, stejně tichou holčičku jako jsem já, a od té doby mě tahle osoba provází celým životem. Je to největší jistota, kterou mám. Vím, že je tu vždy pro mě a vždy bude. Kromě ní mám kolem sebe pár lidí, které třeba nevídám denně, ale na kterým mi záleží. A pak jsou tu ještě dvě osůbky, které nevídám denně, týdně, ani jednou měsíčně, ale spíše jednou, nebo párkrát do roka. Přesto, že by si pozornost zasloužili úplně všichni z těch, na které jsem při psaní těchto vět myslela, dnes bych vám chtěla říct více o těchto dvou kamarádkách, které ode mě bydlí daleko a které jsem poznala jen díky mému úžasnému rozhodnutí psát blog.


MARTINKA Z PINCH OF COOKING

Existuje pár lidí, kteří mě znají a pamatují si mě z mých starých blogů. Většina z vás ale nejspíš vůbec nemá tušení, že se blogování věnuji již od svých dvanácti let. A někde mezi blogy o mně, the sims a o zvířatech, jsem potkala tuhle úžasnou slečnu. Působily jsme tehdy na stejném blogu o hře the sims 2 a neměly se rády (i když nevím, jak to jde, když jsme se neznaly, ani nevěděly, jak vypadáme). Časem jsme si ale začaly psát a staly se z nás báječné kamarádky. Martinka je úžasný, milující člověk, který i když je daleko, tak vím, že kdykoliv potřebuju poradit, potěšit, rozesmát, tak je tady. A já jsem ti za to moc vděčná. Prošla se mnou všemi mými trablemi s láskou a strávila nekonečně hodin chatováním se mnou na icq, skype a později i na facebooku. Úplně se musím usmívat, když píšu ta tři písmenka - icq. 

Kromě toho je legrační to, že jsme se chvíli po sobě opět začaly věnovat blogování. Martinku už tentokrát nenajdete jako autorku the sims komixů, ale jako neuvěřitelně šikovnou kuchtilku na krásném blogu Pinch of cooking.

RADUŠ ZE SAGI STYLE

Tuhle kouzelnou osůbku jsem poznala teprve před pár měsíci. Přesto mám ale pocit, jako kdybych ji znala celý život. Vždy se u ní dočkám porozumění a podpory ať jde o cokoliv na světě. Miluju, jak ke všemu přistupuje pozitivně a má sny, které vím, že si splní, protože jim věnuje každou volnou minutu. S tím souvisí i to, že mi od ní jen tak přišla v úterý vlastnoručně ušitá sukénka. Raduš by se totiž ráda stala návrhářkou. A když se podíváte na její outfity, musíte uznat, že by se nám v módním průmyslu rozhodně hodila. Má úžasný vkus. Ale zpět k sukénce. Tenhle dáreček mě nesmírně dojal a dodnes nemůžu najít slova, kterými bych popsala, jak moc to pro mě znamená. V tu chvíli jsem si uvědomila, že tyhle holky tu jsou i ve chvíli, kdy mám pocit, že jsem na všechno sama a nemám nikoho, komu bych mohla říct svá trápení. 

Budu ráda, pokud obě mé holky podpoříte třeba odběrem, komentářem, nebo klidně i pouhou návštěvou blogu. Tyhle holky na sobě pořád pracují a snaží se něčeho dosáhnout. A já bych si neskutečně přála, aby byly oceněny tak, jak si zaslouží. 

Také jsem vám tímto článkem chtěla ukázat, že přátelství na dálku, kdy se dva lidé vidí párkrát do roka, může mít stejnou, ba i větší váhu, než přátelství s někým, koho sice vidíte několikrát týdně, ale ihned za rohem vás pomluví. Moc si vás vážím a moc vám za všechno děkuji, zlatíčka!

Poznaly jste díky blogu nějakou svou blízkou kamarádku?

Tags:

Share:

7 komentářů

 1. Neuvěřitelné jak dokáží slova dojmout, zahřát u srdce. Já jsem neuvěřitelně ráda, opravdu mohu říct, že jsem šťastná. Jsi úžasný člověk, dokážeš pomoci i poradit a jsem ráda, že věnuješ svůj čas a píšeš si se mnou i kdyby pár písmen. Vím že se ti mohu svěřit a vím, že mi poradíš jak jen dovedeš ♥ jsi prostě úžasná ♥.
  Sukýnku jsem ti ušila a věnovala, protože jsem poznala, že si jí zasloužíš, protože jsi nejen moje podpora, ale i skvělá kamarádka, vlastně nebojím se říct, že patříš mezi ty nejlepší ♥

  Mám tě ráda zlatíčko ♥

  SAGI Style

  OdpovědětSmazat
 2. Já jsem ještě díky blogu nějakou takhle blízkou kamarádku nenašla. Jen s jednou holčinou, která bydlí nedaleko ode mne se zdravíme pokaždé, kdy se potkáme :)
  A článek je krásný, určitě dané osoby dojel :3 a Raduš už dávno sleduju, je skvělá :)

  eLblog

  OdpovědětSmazat
 3. To je krásný.. také mám jednu z nejlepších kamarádek od sebe hoodně kilometru (až na Slovensku). Ale jsme tu jedna pro druhou už 7 let💕 Vídáme se aspoň 2x do roka a vždy je to nezapomenutelný. Nikdy bych ji nenechala

  OdpovědětSmazat
 4. Je to krásne napísané..♥ ešte som bohužiaľ nespoznala z blogovej sféry osobne nikoho, ale dúfam, že raz stretnem :)

  OdpovědětSmazat
 5. Ty víš! ♥ Pro nás stačí pouze dvě slova, a to ,,milunkám Tě!"

  OdpovědětSmazat
 6. Vidím to stejně. Občas to není lehké ale o to víc si vážíme jeden druhého.. Nutno říct že ani to ale není tak sluníčkové, ale v tu chvíli to chce jen věřit tomu že to tak má prostě být..


  LENNY MALI i DANMARK

  OdpovědětSmazat
 7. Super clanek, jelikoz bydlim v zahranici, udrzuji si sve dobre pratelstvi take na dalku a je to tezke, ale stoji to za to.

  Bridge of Memories

  OdpovědětSmazat