Božská Juvelora.cz

Pamatujete na nedávnou recenzi internetového klenotnictví, kdy jsem z celého produktu a přístupu k zákazníkům byla naprosto uchvácena? Tak dnešní článek se mu bude trochu podobat. Byla mi totiž nabídnuta spolupráce s internetovým klenotnictvím Juvelora, kterou jsem s radostí přijala, protože jsem byla velmi zvědavá, zda mě ještě vůbec něco po poslední recenzi dokáže ohromit. A ono jo, fakt dokáže! 


Šperk, který mě naprosto okouzlil a musel být můj, je stříbrný náhrdelník s topazem. Tenhle kouzelný kámen v sobě ukrývá snad všechny barvy, které existují. Dokázala bych ho pozorovat hodiny, stačí se na něj podívat z jiného úhlu nebo pod jiným světlem a barva šperku je ihned jiná. Jak už to ale u mě bývá, samotný produkt nebylo to jediné, čím mě e-shop opět naprosto dostal.
Neméně úžasné totiž bylo i celé balení. Šperk přišel v krásné bílé krabičce s růžovou stužkou, uvnitř které se ukrýval rozkošný pytlíček. Moc se mi tento nápad líbí, Juvelora se tím hezky odliší od ostatních klenotnictví.


Pod čistícím ubrouskem na šperky je pro všechny Ježíšky připravené milé věnování, které obdarovanou osobu určitě potěší. 


Přiznejte se, kdo se do topazu zamiloval stejně jako já?

Mějte se krásně!

Share:

3 komentářů