Co mě zaujalo na Pixers.cz

Před časem mi přišla nabídka, nad kterou jsem zpočátku velmi váhala a kterou jsem konzultovala s několika kamarádkama. Jde o styl, takže to vlastně není až tak vzdálené od tématu blogu, jak se může zdát." řekla Raduš. A měla pravdu. Proto bych vám dnes ráda o této stránce řekla. A abyste věděli, původně jsem vám e-shop chtěla představit jen tak, bez jakékoliv odměny. Protože mě sortiment opravdu zaujal a myslela jsem si, že i vás by mohl. Ale nakonec jsem si jednu drobnost (širokou přes metr haha) vybrala. Tak pojďme na to mrknout! Doufám, že i vás zaujme Pixers tak jako mě. 


Pixers je e-shop, který nabízí nesčetné množství plakátů, tapet, obrazů a nálepek. Takových e-shopů asi exitustuje plno. Co mě ale na Pixers neskutečně baví je výběr z desítek materiálů a velikostí. Pixers vyrábí své obrazy a plakáty na míru. Takže se vám nikdy nemůže stát situace, která by se vám ve většině obchodech stala. To je ale nádherný obraz. Jenže moc velký, ten se mi nikam nevejde. Na tomto e-shopu si vyberete přímo velikost a materiál, který vám vyhovuje nejvíce a vaše objednávka bude ihned zadána do výroby. 

Ještě než vám ukážu, co ze sortimentu jsem si vybrala já, chtěla bych se vám ještě rychle zmínit o další skvělé věci. Pixers se snaží o to, abyste si jejich produkty mohli co nejvíce či úplně přizpůsobit svým potřebám. A proto kromě volby z desítek materiálů a velikostí nabízí také možnost vytvořit si obraz, fototapetu, plakát nebo i puzzle naprosto podle vašich představ. Tahle možnost mi přijde naprosto parádní a jsem si jistá, že všechny maminky, babičky nebo kamarádky by tenhle osobní dárek ocenily. Trochu mě mrzí, že jsem vám o Pixers neřekla před Vánoci, ale bohužel jsem v toto období nestihala ani existovat (haha). Přesto věřím, že tento tip využijete i během celého roku. 

A co jsem si tedy vybrala já? Tak veliký plakát, že se ani do záběru nevešel! Odkaz na něj naleznete tady.


Co se týče materiálu, zvolila jsem plakát Pixerstick, což je samolepicí plakát, který ale pozor, můžete kolikrát chcete přelepit aniž by po odlepení na stěně zůstaly po plakátu nějaké stopy. Myslím, že lepší materiál jsem vybrat nemohla. Velikost mám opravdu jednu z největších a to 129,7 x 91,7 cm. Plakát působí velmi kvalitním dojmem, fotka je i v této ohromné velikosti naprosto čistá a materiál je velmi pevný. Rozhodně jsem si takto kvalitní materiál pod pojmem plakát nepředstavovala. Jsem moc spokojená.


Balíček obsahoval i milou pozornost v podobě krásných nálepek, které určitě nějakým způsobem využiji. A samozřejmě nechyběly ani instrukce, jak si poradit s lepením plakátu.

Tenhle e-shopu vám za sebe mohu jen a jen doporučit a i já jsem si jistá, že na Pixers určitě ještě někdy nakoupím. Protože celý přístup a nápad Pixers je mi velmi sympatický. 

A co na e-shop říkáte vy? 


Share:

3 komentářů

 1. Akorát jsem sháněla nějaký plakát do pokoje, tak se na tu stránku hned podívám, vypadá to, že tam mají moc hezké věci :)

  OdpovědětSmazat
 2. Super! Je skvělé, že si můžeš zvolit i velikost. Já jsem sháněla netradiční mapu světa, kterou jsem čistě náhodou sehnala v Nanu Nanu. Zaujalo mě její květinové provedení :)
  Meet My Lovely World

  OdpovědětSmazat
 3. Zajímavý obraz :)) A ty samolepky vypadají roztomile!

  OdpovědětSmazat