Golden Beasts | Dámské vázanky

Život je sled náhodných událostí a setkání. A právě díky těmto úžasným náhodám (nebo snad osudu?) jsem se dostala až do ateliéru Golden Beasts, kde vznikají tyto nádherné a nevšední dámské doplňky. Pokud vás začaly nudit klasické náhrdelníky, právě pro vás budou dámské vázanky to pravé.


Miluji módu a oblékání. (Jaké překvapení.) A tak když jsem se při přípravách módní přehlídky dozvěděla o Golden Beasts a Ellen a Markét, které za celým tímto projektem stojí, byla jsem nadšená. Nic takového jsem totiž do toho dne neviděla. Nápad šít vázanky, kravatky, motýlky, jak chcete, pro dámy mě opravdu zaujal. Díky vázankám můžeme z obyčejné košile vykouzlit originální a jedinečný outfit bez použití klasických, všedních šperků.


Nejen to, co se ukrývá uvnitř krabičky, ve které vám holky vázanky zašlou, je naprosto nádherné. Holky mají promyšlený každičký detail. A tak na vás po otevření vykoukne rozkošný origami králíček, který je součástí loga značky Golden Beasts. Další úžasností jsou visačky, na kterých najdete název vaší vybrané vázanky, ale i informaci o tom, kolikátý kus jste si zakoupili. Kolekce se stále obměňují, a díky tomu jen tak na někoho v naprosto stejné vázance nenarazíte. 


Co se týče samotných vázanek, jsou ušity z kvalitních materiálů. Vybírat můžete mezi 100% bavlnou a 100% hedvábím, které pochází až z Arabských emirátů. 


Já jsem jako první oblékla vázanku Audrey (jestlipak uhodnete, podle které Audrey získala své jméno?) a naprosto jsem se do ní zamilovala. Dámská vázanka Audrey je ušita z broušeného hedvábí a každý outfit posune na zcela novou úroveň.Minty byla mým favoritem od chvíle, co jsem ji spatřila. Miluji totiž mentolovou barvu. Nemůžu se dočkat, až s ní oživím nudnou bílou košili.


Líbí se vám dámské vázanky?
O jakou byste si chtěli zasoutěžit?

Za dámské vázanky děkuji e-shopu Golden Beasts

Share:

5 komentářů

 1. tak toto sú krásne dizajnové kúsky! :) neviem si ich veľmi predstaviť v outfite, možno by som sa prekonala iba na klasickú čiernu Audrey :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětSmazat
 2. Naprosto dokonalé, určitě to nejeden outfit úžasně obzvláštní a bude to krásně originální. Krásný článek a určitě se na ně mrknu :P ♥

  SAGI Style

  OdpovědětSmazat
 3. Nádherné :) strašně zajímavé :) a souhlasím ta mentolová ta je :)

  OdpovědětSmazat
 4. Jsou krásné, nejvíc se mi líbí ta černá :) sama jsem měla období, kdy jsem hodně nosila kravaty, určitě je toto skvělý nápad :)

  eLblog

  OdpovědětSmazat