Sportovní chvilka s Ringit

Přesto, že se mi sportovní oblečení moc líbí, vlastním opravdu minimum kousků nějaké sportovní značky. Jsem si dokonce jistá, že bych je dokázala spočítat na prstech jedné ruky. Vždy, když na to přijde, vyberu si v obchodě raději něco elegantního. A proto když jsem dostala nabídku vybrat si jeden kousek ze sortimentu e-shopu Ringit, který se na sportovní značky zaměřuje, vůbec jsem neváhala. Naopak jsem se zaradovala, že v mé skříni přibude zase něco jiného než dosud. Jak to máte vy? Nosíte raději ženské, elegantní oblečení nebo se spíše přikláníte ke sportovnějšímu stylu?


Dlouho jsem se rozmýšlela, jaký sportovní kousek je pro mě ideální a který bych mohla alespoň trochu vynosit. Nakonec jsem se rozhodla pro toto bílé tričko značky Nike, které jsem si ihned představila s koženým křivákem a kšiltovkou. To by ale nesmělo být mínus pět stupňů. 


Tričko mě zaujalo svou jednoduchostí i střihem. Myslím, že takové tričko by měla mít v šatníku každá dívka, dá se skvěle kombinovat a kvalitních basic kousků není nikdy dost. 

Pokud sháníte krásné sportovní oblečení, tento e-shop vám určitě doporučuji. Na Ringit je opravdu z čeho vybírat a zboží přišlo ihned následující den po odeslání.

Máte raději sportovní nebo elegantnější styl oblékání?

Share:

3 komentářů

 1. biele tričko je stále klasika :) páči sa mi ako si ho skombinovala :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětSmazat
 2. Krásne tričko, v jednoduchosti je krása :)

  OdpovědětSmazat
 3. sohlasim s kolegyni, jemny jednoduchy outfit ktery ale diky tomu vynikne :)

  OdpovědětSmazat