BeautyBook

Vím, že spousta z vás miluje kosmetiku. Já sama stavím na první místo spíše oblečení, ale dekorativní kosmetiku řadím ihned za ním. Mou největší vášní jsou rtěnky, ty bych nejraději měla ve všech existujících odstínech! Občas je ale těžké vybrat mezi tou záplavou rtěnek tu, která bude mít nejen hezkou barvu, ale také pořádnou výdrž, pigmentaci a která nebude vysušovat rty. A právě BeautyBook je tu proto, aby nám s tímto pomohl. Jeho primárním cílem je totiž poskytovat informace o kosmetických produktech a pomocí recenzí a hodnocení uživatelek buďto povzbudit nebo odradit od nákupu. To ale rozhodně není jeho jediná funkce. Pojďme si BeautyBook prohlédnout blíže. 


Když si otevřete hlavní stránku BeautyBooku, vyskočí na vás přesně tato stránka. Pro lepší orientaci jsem vám vyznačila hlavní možnosti, které můžete využít. A ty jsou následující: 

Vyhledej si produkt: Pokud váháte nad koupí nějakého kosmetického produktu, není nic jednoduššího než si jej vyhledat a přečíst si hodnocení uživatelek. Ale pozor! Protože BeautyBook teprve začíná, ani zdaleka na něm nenajdete úplně vše, co současný trh nabízí. S tím ale věřím, že pomůžete právě vy, které si zde vytvoříte profil a založíte svým oblíbeným produktům kartu a následně jim udělíte hodnocení.

Vkládej recenze: A to je to, o čem mluvím. Nezapomeňte, že recenze je vlastně karta produktu. Své subjektivní pocity a hodnocení vkládejte až pod svou recenzi, kde je pro ohodnocení předpřipravená tabulka.

Založ fórum: Pokud potřebujete s něčím poradit, nebo vás zajímá názor ostatních, založte fórum! 

Podívej se, jaké produkty používají různé uživatelky: V kosmetickém kufříku naleznete oblíbené produkty uživatelek. Můžete zde třeba omrknout, co ve kosmetické taštičce nosí vaše oblíbená blogerka.


Mě na BeautyBooku najdete jak jinak než pod nickem BlondSite. Do svého kosmetického kufříku jsem vám nahrála své aktuální kosmetické favority, bez kterých bych se neobešla. Jaké jsou vaše kosmetické nezbytnosti? 


Na svůj profil dále můžete přidávat různé své fotografie a také sledovat jiné uživatelky! Pokud se rozhodnete mě sledovat, budu velmi ráda.


Abych i já přispěla do databáze kosmetických produktů, přidala jsem několik recenzí a hodnocení svých oblíbenců. Ty si můžete prohlédnout na mém profilu. 

Já pevně věřím, že se do projektu také zapojíte a z BeautyBooku vytvoříme místo pro všechny milovnice kosmetiky.

Zaujal vás koncept stránky BeautyBook?
Posílejte mi do komentářů vaše profily, ráda vás budu sledovat. 


Share:

3 komentářů