Kam si zaznamenávám svůj rok 2017

Vždycky jsem patřila patřila do skupiny lidí, kteří bez diáře nedají ani ránu. Což je docela legrační, protože dříve jsem zas tak tolik věcí na práci neměla, abych si je musela zapisovat. A minulý rok, kdy se mi toho nakupilo až nad hlavu, jsem si chytře diář přestala psát. Ani nedokážu říct proč, zkrátka se to ze dne na den stalo a můj diář ležel na stole půl roku nedotčený. Mezi tím jsem neustále nadávala, že toho mám v hlavě milion a že úplně vidím, jak na něco zapomenu. No a stejně jsem si to do toho diáře nenapsala. Tenhle rok jsem si ale řekla, že se bez diskuze musím k psaní diáře vrátit. A tak abych nenechala nic náhodě, pořídila jsem si radši pomocníky pro rok 2017 dva. 


A těmi vyvolenými, kteří mi budou celý rok (a jeden vlastně i několik let) pomáhat s organizací času, jsou tihle dva krasavci. Koupila jsem si jeden denní diář a k němu pětiroční diář.


Tím hlavním pomocníkem je samozřejmě klasický diář. Nechtěla jsem do něj investovat stovky, ale zároveň jsem si přála nějaký s hezkým designem, co by mi vyhovoval. A když jsem narazila na tento diář s nápisy týkající se módy, měla jsem pocit, že ho snad někdo vyrobil přímo pro mě. A ta barevná kombinace? Výrobce nemohl vybrat lepší barvy než bílou, černou a růžovou.


Do diáře jsem se proto ihned zamilovala a věděla jsem, že to je ten pravý. A když jsem se podívala na cenu, nemohla jsem uvěřit svým očím. Myslím, že mi nebudete věřit ani vy, ale přísahám, že stál 49 korun. V mém oblíbeném Pepco, kde jsem nejdřív kupovala jen doplňky do bytu, ale teď mám odtud i zimní bundu a diář!


Každý den máte celou jednu stranu na popsání povinnostmi i radostmi a na víkend by vám měla postačit pouze půlka stránky. Obojí mi vyhovuje naprosto perfektně. 


A mým druhým věrným pomocníkem se stala tato krásná modrá věcička, kterou jsem objevila v obchodě Tiger. Uchvátil mě jak její dokonalý design, tak krásný nápad. A cenově vyšel pouze na 120 korun.


A tady to máte. Každý den po dobu pěti let píšete do diáře dvě, tři větičky a zpětně se pak můžete podívat na všech pět prvních lednů. Rozhodla jsem se psát do tohoto diáře pouze pozitivní věci, protože jsem docela negativně smýšlející člověk. A tahle kolonka, která každý večer čeká na vyplnění, mě nutí k tomu hledat to hezké z celého dne.


A musím říct, že zatím se mi to ohromně daří (musím zaklepat) a každý den je něco, co mi udělalo velkou radost. Třeba jako pozvánka od C&A na prezentaci jejich nadcházející kolekce. Na tu se ohromně těším a ještě víc na to, až se s vámi podělím o vše, co se tam událo. Protože se mnou samozřejmě půjde i moje nová láska Olympus Pen.


A co vy, píšete si diář?
Jaký diář jste letos zvolili? 

Share:

13 komentářů

 1. Ten five year diary mi pripomina moju knizku only line a day je to na podobnom principe a pisem si to uz druhy rok cize super :) a ja som maniak na diare a zapisniky :D
  www.veraparadis.com

  OdpovědětSmazat
 2. Tie diare su krasne, ja som si tento rok kupila prvy krat a to motivačný a som s nim velmi spokojna :)

  OdpovědětSmazat
 3. Jéé, ten Five Year Diary taky mám :) Píšu si do něj to, co jsem každý den udělala na cestě ke splnění svých snů. Takže mě to zase nutí opravdu každý den se někam (byť po kouskách) posouvat :-)
  www.pihovata.cz

  OdpovědětSmazat
 4. Taky si píšu a letos poprvé jsem si koupila samostatně obal, náplně, nalepila dovnitř obrázky a jsem konečně spokojená :)

  Simple living: Zimní úkolníček

  OdpovědětSmazat
 5. Škoda, že ja Tiger obchod blízko nemám, rada tam nakupujem a túto 5 years book by som rada niekedy mala :)

  CALLAESTHETICS

  OdpovědětSmazat
 6. Tiger prostě válí, suprácký je.)

  OdpovědětSmazat
 7. Bez diáře nedám ani ránu. Myslím, že kdybych ho ztratila nebo něco, tak bych pomalu nevěděla co kdy mam udělat. Já jsem si kupovala také obyčejný za pár korun a úplně mi stačí. Ten pětiletý vidím poprvé a myslím, že je to super nápad. Takže možná příští rok si ho pořídím :)
  Inspiration by Linda

  OdpovědětSmazat
 8. Já si na diářky taky hrozně moc potrpím a ty je máš vskutku moc krásné :)

  OdpovědětSmazat
 9. Diář mám a už kvůli škole je to pro mě nutnost, hrozně zapomínám :D

  OdpovědětSmazat
 10. Tak ty vypadají vážně super! :) Já mám Doller a jsem naprosto spokojená, také jsem diářo maniak :D Jinak ten pětiroční je docela odvaz, bála bych se, že z něj bude sálátové vydání, ale jako nápad to je fakt moc pěkné, takže bych se k němu chovala opravdu s úctou i ke konci roku :D

  OdpovědětSmazat
 11. Já letos zvolila Doller, je v něm spousta místa, přesně pro mě.

  OdpovědětSmazat