Pásky | Inspirace a tip, kde je koupit

Jeden z prvních článků na tomto blogu byl o doplňcích do vlasů. Přijde mi totiž, že na ty se dnes velmi zapomíná. Přitom dokážou udělat tolik parády. A proč se o nich vlastně zmiňuji? Protože dnešní článek bude na stejném principu. Chtěla bych vám připomenou skvělý doplněk, který outfit udělá zajímavým a výjimečným. A tím je pásek. Ten totiž nemusí plnit pouze praktickou funkci, ale může být i hlavním prvkem celého vašeho looku.


Protože jsem už dlouho po nějakém pěkném pásku koukala a nakonec v sobotu sehnala rovnou tři, rozhodla jsem se vám dát skvělý tip, kde právě teď můžete stylové a zároveň levné pásky sehnat. Chvíle napětí.. v Gate! Věřím, že je ještě všechny seženete, nebo přinejmenším alespoň některý z nich.


Tento vínový byl první, který mě zaujal. Hned jsem ho viděla k mým retro sukýnkám, kterých začínám mít pěknou sbírku. Jsem jimi naprosto posedlá. Ale i přesto jsem ho nekoupila hned a musela se pro něj vracet. Cena byla krásných 59 korun.


Tohoto černého pásku jsem si všimla až při návratu pro jeho vínového sourozence. Je celočerný, takže věřím, že ho vynosím ze všech koupených pásků nejvíce. Díky své barvě a absenci zlatých či stříbrných prvků ho můžete zkombinovat prakticky s čímkoliv. Cena? 28 korun.


Jakmile jsem dva výše zmíněné zaplatila a spokojeně odcházela z prodejny, mé oči ještě zahlédly tento opět černý pásek, ale tentokrát se zlatou sponou. Mé já sice říkalo, že už jsem si koupila dva a třetí nepotřebuju, ale druhé já zase škemralo, ať ho koupím. Že je tak nádherný, za pár korun a že ho přece hrozně moc chci. No víte jak to dopadlo. Cena 88 korun.

A jak takové pásky nosit? Nebojte, již brzy se na blogu budou objevovat outfity, kterými se můžete inspirovat. Prozatím jsem se po nějaké inspiraci pro vás poohlédla na Weheartit a tady je výsledek.Nosíte pásky? 
Share:

8 komentářů

 1. Tie sú krásne... opasky nosím, mám 2 - jeden vintage a druhý z HMka :D oba minimalistické, klasické a čierne.


  Flung out of space

  OdpovědětSmazat
 2. Pásky sú veľmi praktické, no v dnešnej dobe aj veľmi pekne estetické :) Keď som bola málá, tak sme pásky nosili všade a tiež som si všimla, dnes sa už vytrácajú :) Veľmi pekný článok :)

  Pozývam teba aj tvojich čitateľov na moju súťaž, ktorá je na blogu GIVEAWAY

  OdpovědětSmazat
 3. tie sú krásne, teraz v zime ich ja moc nerieším, ale cez leto ich velmi rada nosím ;) ten prvý je úžasný ♥

  OdpovědětSmazat
 4. Já pásky nevyhledávám, nejsou mým oblíbeným doplňkem

  OdpovědětSmazat
 5. Tyjo, nikdy jsem nad pásky nepřemšlela, ale vypadá to fakt super) Akorát to člověk musí umět nosit :D
  zanetmlcak.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 6. Pásky spíš nenosím. Jeden jsem si sice teď v povánočních slevách koupila s tím, že ho budu nosit, ale jsem prostě líná ho pořád přendavat z kalhot do kalhot. No třeba si to jednou zase oblíbím! :)

  eLblog

  OdpovědětSmazat
 7. Opasky jsou boží věc! Hlavně v sekáčích se dají najít totální skvosty.

  OdpovědětSmazat
 8. Pásky moc nenosím, ale je fakt, že outfit dokaží dost oživit! Při nejbližší návštěvě sekáče asi omrknu, co mají za kousky... :)

  OdpovědětSmazat