Event | C&A SS17

Dnes bych se s vámi chtěla podělit o plno květinových fotek, které vás, věřím, příjemně naladí a díky kterým budete počítat dny do začátku jara. (Pokud to už tedy neděláte teď.) Minulý týden jsem se totiž zúčastnila nádherné akce pořádanou společností C&A. Konkrétně se jednalo o prezentaci kolekce jaro/léto 2017, jejíž součástí byla skvěle zvolená zábava a catering. Akce se konala v krásných prostorách Radlické kulturní sportovny, nejen díky tomuto místu byla atmosféra naprosto kouzelná. O nádhernou výzdobu z živých květin se postaraly holky z květinářství Lifestyle Boutique, které nás také naučily jak si uvázat vlastní kytičku. Většina blogerek také neodolala možnosti nechat si nakreslit svou karikaturu. (Ano, i já jsem byla jednou z nich.) Celou atmosféru mile podtrhla živá hudba v podání dua Flaškinetu. A jaký byl catering? No, věřím, že z akce díky slaným i sladkým dobrotám neodcházel hladový nikdo. Už dost žvanění, radši koukněte na fotky, které vydají za víc než tisíc slov.

Share:

9 komentářů

 1. Vypadá to, že se akce opravdu vydařila. :) Moc pěkné.

  OdpovědětSmazat
 2. Ty květiny všude jsou nádherný, musela to být skvělá akce o.O

  eLblog

  OdpovědětSmazat
 3. Krásné fotky, povedly se ti :)) a už se z toho začínám moc těšit na příští týden :)

  OdpovědětSmazat
 4. Jee moc hezké :) Také bych si někdy chtěla nechat namalovat karikaturu :D

  OdpovědětSmazat
 5. Akce plná květin je podle mě vždy vydařená a krásná! :) Muselo to být skvělé a možnost karikatury závidím, sama doma jednu mám, ale už je přes 10 let stará...:D :)

  LifestyleBirdie

  OdpovědětSmazat
 6. Tahle akce byla nádherná, moc pěkné fotky ! :)

  OdpovědětSmazat
 7. Ach jo už aby bylo jaro, celý tento článek mi ho neuvěřitelně připomíná. Jinak o této události jsem už viděla několik videí na youtube, ale nikdo se nezmínil o karikaturách, to je taková věc, co mě překvapila navíc:) Jinak ta kolekce je boží, vybrala bych si:)

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat