Outfit 39 | Usual

Koukala jsem na ty fotky a nemohla jsem najít žádný název, pojmenování, které by k tomuto outfitu sedělo. Tento outfit totiž ničím nevyniká. Není to nic, co byste sami nevymysleli. Jsem to klasická já, když zrovna nemám chuť vymýšlet zajímavé módní kombinace. Jsem to já v mých oblíbených kalhotách, botách, kabátu a s kabelkou Noire, kterou věčně tahám všude. Fotky jsou focené v mém krásném rodném městě, v Písku a to víceméně spontánně po cestě do kavárny. S mou nejlepší kamarádkou jsme totiž zjistily, že tohle město je tak ohromně fotogenické, že foťák s sebou budeme muset brát mnohem častěji. Je tu tolik krásných uliček a tolik krásných míst, že se těším na příští víkend, až zase vyrazíme do ulic a nafotíme nějaké kreativnější kombinace. Znáte město Písek?
Kabát - C&A
Šála - Rosegal
Kalhoty - Primark
Boty - Second hand
Rolák - Primark
Kabelka - Noire

Jak se vám líbí dnešní outfit? 

Share:

9 komentářů

 1. Tá kabelka je naozaj krásna :)
  www.veraparadis.com

  OdpovědětSmazat
 2. Pane bože ty jsi z Písku? Já jsem kousek od Písku. Písek je nádherné město. Asi moje nejoblíbenější je restaurace Kozlovna u Plechandy a kavárna Monroe. (jestli to píšu špatně moc se omlouvám)
  Jsi strašně sympatická a milá! A tvůj outfit je parádní!!!

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 3. To je krásný :)) a s těmito vlasy jsi neskutečně roztomilá :D:)

  OdpovědětSmazat
 4. Písek je fajn, sama tam občas jezdím :) Teď v posledním roce jsem tam byla fakt hodněkrát :D Vždycky mne nejvíc zajímalo, jak chodí modní blogerky v realitě, nevěřila jsem totiž, že vždy jsou dokonale vyšperkované, jaké je znám z fotek. Proto tento článek hodně oceňuji! :)

  eLblog

  OdpovědětSmazat
 5. Pohodovej a pěkný outfit:) Písek neznám a nikdy jsem tam nebyla, je to od nás celkem daleko.:)

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
 6. Podľa mňa ten šál tam najviac vyniká, pekný kúsok. :)

  OdpovědětSmazat
 7. Ta šála je super! :) A máš fakt krásně dlouhé a hubené nohy ;)

  www.double-claire.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat