Outfit 40 | Vintage

Je to už nějaký pátek, co mám tyto fotky v počítači. Protože občas mají zkrátka některé outfity přednost. Jsou články, které je nutné vydat do určitého termínu, a tak jdou ostatní stranou. A tohle je právě jeden z nich. Outfit, který jsem sice musela na chvíli odstrčit, ale rozhodně ne proto, že bych s ním nebyla spokojená. Naopak se mi tento vintage styl ohromně líbí. Takovéto retro kousky, jako je třeba skládaná sukně, pro mě mají neskutečné kouzlo. Většina žen, mě nevyjímaje, nosí převážně kalhoty a to je tak obrovská škoda. Vždyť sukně a šaty jsou dělané jen pro nás, tak je třeba toho využít. Já jsem se v tomto retro outfitu cítila tak skvěle a odlišně, že jsem si slíbila, že musím sukně nosit častěji. Tak snad! Jak jste na tom vy, nosíte sukýnky? A máte rády vintage styl oblékání? Já bych se moderních kousků nedokázala zbavit, protože často a snadno podléhám trendům, ale občas moc ráda vytáhnu ze skříně nějaký hezký retro top nebo sukni.

Za krásné fotky děkuji své skvělé Nikče. Tu na instagramu najdete pod nickem @nikolapeskova.Rolák - New Yorker
Sukně - Second hand
Kabát - Gate
Baret - Accessories
Kabelka - Primark
Boty - H&M
Náramek - Gate

Jak se vám líbí tento outfit?

Share:

6 komentářů

 1. Ten outfit je krásný :) a máš pravdu s těma sukněma :) akorát v těch kalhotech je v zimě docela zima, třeba jen neumím nosit sukně v zimě, ale v létě sukně a šaty miluju O:-)

  eLblog

  OdpovědětSmazat
 2. Taky se nedokážu přinutit nosit sukně a šaty častěji, uchyluji se skoro pořád ke kalhotům... Hlavně teď v zimě teda, přes jaro a léto si naopak tyto ženské svršky užívám.
  Tento tvůj outfit je super, moc ti vintage styl sluší :)

  OdpovědětSmazat
 3. Outfit je naprosto úžasný! Nejvíce mě zaujal ten růžovoučký kabátek! Tu barvu miluju! Moc ráda nosím sukně a šaty. Cítím se pak jako úplná princezna! :D ♥
  Také píši blog a kdyby ses podívala budu nejšťastnější člověk na světě! ♥♥♥

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 4. Tenhle outfit je krásný a moc ti sluší, i když já bych se v něm třeba úplně necítila.. :)

  OdpovědětSmazat
 5. Pěkná sukně :) A ještě ke všemu ze sekáče :)

  www.double-claire.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat