Pánská móda na dívčím blogu

Dnes jsem si pro vás připravila něco výjimečného, něco, co byste, věřím, vůbec nečekali! V každém článku se bavíme o dámské módě, o tom, co s čím zkombinovat a o tom, co by nám ženám nemělo chybět v šatníku. Dnešní článek bych ale pro jednou chtěla věnovat pánské módě a popovídat si s vámi o tom, jaký styl u muže preferujete nejvíce nebo jak se obléká vaše drahá polovička. Můj názor je takový, že ať se muž obléká do jakéhokoliv stylu, vždy to může vypadat dobře. Vše záleží na kouskách, které zvolí. Například když místo vytahaného trička a volných tepláků obleče slim fit tričko s tepláky, které jsou u kotníků zakončené elastickým lemem, na světě je hned fajn sportovní outfit. Kterým z outfitů by vás oslnil muž na prvním rande nejvíce? Nebo oblečení u mužů příliš neřešíte? Těším se na vaše postřehy a komentáře pod článkem.

1. Sportovní styl

Řekla bych, že nejčastější outfit, který u mužů vídám, je složený z džín, trička a mikiny. Výjimkou nejsou ani tepláky namísto džínů. I můj přítel měl kdysi vizi, že si pořídí tepláky a bude je nosit místo džínových kalhot. No tohle období už ho naštěstí přešlo. Tato skupina mužů si potrpí zejména na pohodlí a módu příliš neřeší. Mužům se často líbí sportovní styl oblékání i u žen - taky když si oblečete na doma mikinu na zip, tak dostanete tolik komplimentů, jak vám to sluší a když se hodiny připravujete na večeři a rvete se do silonek a upnutých šatů, tak si toho skoro nevšimne?
 

2. Elegantní styl

Nic nepředčí muže v obleku, tedy alespoň tak to vnímám já. Miluji těch pár dní v roce, kdy si přítel oblékne oblek a já své nejoblíbenější plesové šaty a vyrazíme do společnosti. Stejně tak na mě působí i košile s dlouhým rukávem (ty s krátkým zase úplně opačně), a protože přítel pracuje jako realitní makléř, nosí je docela často. Musím říct, že nechápu muže, kteří si oblékají roztrhaná trička (schválně!) a na zádech mají vak s cool nápisem. Muže v elegantním oblečení bych si přála vídat více.


3. Moderní styl

Nejsem si jistá, jak bych tento styl měla nazvat správně, ale věřím, že se pochopíme. Velmi často a velmi ráda příteli kupuji oblečení a nejčastěji v tomto stylu. Šahám po slim fit střihu, protože ten mu sedí nejlépe a zvýrazní hezkou postavu. Samozřejmě se mi jako módní blogerce a milovnici módy líbí muži ve stylovém a trendy oblečení, proto se sama snažím takovéto kousky příteli kupovat. Poslední dobou se také u mužů objevují doplňky, nejčastěji ve formě náramků. Pánský outfit podle posledních trendů podle mě může vypadat třeba nějak takto. Líbí se vám tento styl oblečení? Mně moc.Jaký styl oblékání preferujete u mužů?


Zdroj fotografií: BuďChlap.cz


Share:

2 komentářů

  1. Moc hezký článek, i když tady bych ho nečekala, tak mě potěšil. :D
    Já mám na mužích nejradši asi elegantní styl. ^_^

    OdpovědětSmazat
  2. Nekonečno procentně Elegantní styl! <3 Vždycky, když jdeme na maturák nebo do společnosti a tam mají všichni kluci oblek!!! Ach bože! To bych se mohla roztéct! <3 <3 :D Nesnáším, když kluci nosí volné tepláky spadlé až ke kolenům, všichni víme :D, a k tomu volné vytahané triko s nápisem, jací nejsou drňáci. Ach bože. Za to bych vraždila! :D

    http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

    OdpovědětSmazat