Outfit 50 | Baby pink

Vítám vás po neuvěřitelně dlouhé době u nového článku a také na Blond Site v novém kabátku, o který se stejně jako o předchozí zimní postarala skvělá Nikča Pešková. Jak se vám líbí letní fotka? Mně moc, tak doufám, že vám alespoň z poloviny! 

Po šíleném květnu a červnu, kdy jsem úspěšně složila dvě státní zkoušky a tři zkoušky z předmětů z letního semestru, jsem zpět, doufám, už zase natrvalo! (Nebo spíš do přelomu srpna a září, na tyhle měsíce jsem si totiž nechala ještě 4 zkoušky - no nedivte se mi.) Tak doufám, že se četnost článků opět nějak ustálí a s ním i vaše návštěvy, které pochopitelně klesly. Snad vás tedy dnešní outfitový článek potěší a opět se sem budete pravidelně vracet jako dřív. Pro dnešek jsem si pro vás připravila kombinaci té nejúžasnější džínové sukýnky, volánků, nášivek.. haha, no tak koukám, že prostě kombinaci největších trendů léta. Volánky má teď téměř každý můj nový kousek ve skříni a výjimkou není ani toto světle růžové tričko z Rosegal. To jsem barevně ladila k detailům mé aktuálně nejoblíbenější kabelky. Tahle kráska s nášivkou pochází z asijského e-shopu Sammy dress. Že byste vůbec neřekli, že stála pár dolarů? Na mě působí opravdu kvalitním dojmem. A nejen proto ji nosím teď skoro ke všemu. Každý outfit oživí a dodá mu šmrnc. Celkově jsem si podobně zdobené kabelky moc oblíbila, jak jste mohli vidět také v předchozím článku ZDE.

Jaký kousek z celého outfitu se vám líbí nejvíce? A propadli jste také trendu volánků?

Top - Rosegal 
Sukně - H&M
Pásek - Second hand
Boty - H&M
Kabelka - Sammy dress

Share:

5 komentářů

 1. Mně se volánky hrozně líbí, ale vůbec mi nesluší, takže se nedá říct, že bych jim propadla. Kabelka je krásná.:)

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
 2. Gratuluju, že jsi ohledně školy vše tak zvládla!:)

  Na fotkách ti to samozřejmě jako vždy sluší!:)

  Já osobně jsem zatím modním trendům moc nepropadla, volánky jsou super, ale na něčem mi to příjde jako kýč a výšivky, nažehlovačky mi připomínají dětství, kdy jsem to milovala, ale ted už se k tomu vracet nechci (alespon zatím) :D :) Já si spíš oblíbila minimalismus (a popravdě mám pocit, že i to je ted trendem :D)

  OdpovědětSmazat