Outfit 51 | Low cost

Velmi ráda nakupuji oblečení za nízké ceny. To sice asi každý, ale málokdo je, myslím, schopný chytře nakupovat. Protože to úžasný super trendy tričko za cenu 699 korun musí mít, to nejde ho tam nechat. Řeknu vám své tajemství, nakupuji jen v second handech a v dostupných obchodech pouze ve slevách. Pravdou je, že si nepamatuji, kdy naposledy jsem si koupila něco za plnou cenu. Přijde mi to naprosto hloupé a zbytečné. Veškeré věci, které mi padnou v obchodě do oka, jsou za měsíc za poloviční cenu. Co poloviční, kolikrát je to opravdu jen zlomek původní ceny. Jako třeba tyto vzdušné letní kalhoty. Ty jsem prosím koupila za 29 korun v New Yorkeru. S bílými topy vypadají naprosto parádně a kromě toho jsou zkrátka ideálním kouskem na léto. Jsou neuvěřitelně pohodlné, proto bych teď nejraději nosila jen tenhle typ kalhot. Máte taky nějaké podobné?

Z čeho jsem měla taky velkou radost, je, že k nim skvěle padnou i mé nové sandálky na klínku. Přesto, že jsem asi největší odpůrce klínků, tak u těchto letních botiček mi to nevadí - právě naopak. Dlouho jsem pokukovala po nějakých, které by měly "slaměný" vzhled klínku. Tyto jsem v Kauflandu (přijde vám to taky tak vtipný jako mně, že takhle hezký boty jsou z Kauflandu?) ulovila za božských 249 korun. A dokonce měli i mou těžce sehnatelnou velikost 35.

Nevím, jak to máte vy, ale já mám z věcí, které jsem si koupila za pár korun, mnohem větší radost, než z jednoho trička za pětistovku. Posledně jsem nakoupila 4 letní kousky za celkovou cenu 117 korun. Zajímal by vás nějaký sekáčový haul? 


Top - Primark
Kalhoty - New Yorker
Boty - Kaufland
Kabelka - C&A
Náušnice - Gate

Jak se vám líbí tento outfit? Share:

8 komentářů

 1. Také raději nakupuji takhle. Vím, že výrobní cena všech těchhle věcí není vysoká, a proto za ní nebudu dávat o x set procent víc :) Musím říct, že ze Second Handů mám jedny z nejlepších kousků šatníku, a vím, že v tom nepotkám 40 dalších holek :) Jinak jsem třeba vůbec netušila, že v Kauflandu provozují i velikosti 35 :O Asi se tam budu muset zajít podívat :D

  Pauline’s Tiny World♥

  OdpovědětSmazat
 2. Já nakupuji ve slevách ráda, ale také neodolám občas věcem v plné ceně. Teď přes prázdniny se nedostanu do města často a tak mi nezbývá nic jiného, než koupit v plné ceně, protože nemám možnost chodit okukovat, kdy danou věc zlevní. Ale second handy mám taky ráda, HAUL z nich bych určitě uvítala :)

  Little Dreamer

  OdpovědětSmazat
 3. Sluší ti to :) Já na kalhoty celkově moc nejsem, u mě letos vedou maxi šaty!:) Také miluji nakupování za pár korun a sekáče :)

  OdpovědětSmazat
 4. velmi sa mi to paci, hlavne tie nohavice, tie su pecka!


  www.petitejardin.sk

  OdpovědětSmazat
 5. A zrovna dneska jsem byla lovit v sekáči a našla jsem parádní kousky! Krásný outfit
  Silvi

  OdpovědětSmazat