Outfit 52 | Body

Po rozbalení balíčku, ve kterém se ukrývalo cosi malého a průhledného jsem byla nadšená a zklamaná zároveň. Nadšená z nádherných výšivek a zklamaná, že to překrásné body je průhledné. No a hodně. Ach jo vždyť to přece na fotkách nebylo. Docela rychle jsem se smířila s tím, že tenhle kousek bohužel nositelný nebude a že ho budu muset prodat. Tuhle myšlenku jsem ale ihned zahnala doma potom, co jsem na sebe body oblékla a naprosto se do něj zamilovala. U přítele jsem se nechala ujistit, že to na těle zas až tak průhledné není a rozhodla, že tenhle kousek rozhodně zůstane u mě ve skříni. A přítel by byl asi nejraději, kdyby tam zůstalo navždy. Dle jeho slov to totiž není normální oblečení, haha. Jaký máte názor vy? Troufli byste si na něco takového, nebo to pro vás není 'normální oblečení'? Ať tak či tak, pro mě je to úchvatný kousek, který z ženy udělá krásnou nežnou vílu. No posuďte sami!

Body můžete zakoupit za pouhých osm dolarů na stránce Sammy dress.
Body - Sammy dress
Sukně - Second hand
Kabelka - H&M
Boty - CCC
Náramky - Pepco
Bunda - Kik

Jak se vám líbí tento outfit?Share:

7 komentářů

 1. Toto body je síce trošku extravagantné a len tak sa nevidí na ulici, ale musím povedať, že je naozaj nádherné a tie výšivky majú svoje čaro. :)

  ORLLING

  OdpovědětSmazat
 2. Body na fotkách průhledně nepůsobí, ale i tak to není zrovna nic, co by mě kdoví jak zaujalo.. .za to ta sukně? Ta je nádherná :)

  OdpovědětSmazat
 3. Body na fotkách nevypadá vůbec průhledně :) Je hezké, ale nedokážu říct, jestli bych ho nosila, když děsíš tou přehnanou průhledností :D

  Little Dreamer

  OdpovědětSmazat
 4. Je vážně nádherné! No a k té sukni se moc hodí:)

  http://windypinkstyle.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 5. Mně to až tak průhledné také nepřijde na těle. :) Vypadá to moc hezky.:)

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
 6. Krásně zkombinovaný outfit <3
  Silvi

  OdpovědětSmazat