Swimsuit inspo

Léto je v plném proudu a s ním i sezóna plavek. Jste ten typ člověka, který má na tyto dva měsíce koupání deset párů plavek, nebo naopak vlastníte jedny nebo dvoje, protože na co jich mít ve skříni tolik, že jo. Já osobně si myslím, že jelikož jste na tomto blogu a tedy asi máte rádi oblečení a módu, tak patříte k té první skupině lidí. Úplně stejně jako já. Každoročně si kupuji několik párů plavek, i když je za celé léto obléknu třeba jednou. No a ten další rok už mám zase další troje nové. Tímhle stylem se mi plavky hromadí ve skříni a jejich využití je naprosto nulové. Doufám, že v tom nejsem sama a vaše plavky na dně skříni soucítí s těmi mými. Dnes bych vás chtěla inspirovat a ukázat vám pár krásných plavek, které mi letos padly do oka. Abyste tu sbírku mohli ještě rozšířit!Myslím, že by nebylo špatné začít s plavkami, které jsem si letos sama pořídila. Tyto mě zaujaly svým řešením vrchní části, krásným květinkovým vzorem a tvarem kalhotek (žádná přece nechceme mít bílý zadek). Protože jsem velmi drobná, vršek mi byl větší. Nebylo to ale nic, s čím by si moje mamka neporadila a už mi sedí naprosto skvěle. Vypadají opravdu efektně a věřím, že nikoho v takovýchto plavkách nepotkám.Plavky, které jsou tento rok hodně v trendu a které se i mně osobně moc líbí, jsou plavky značky Calvin Klein. Například tento model mi přijde parádní a hned bych ho brala. Nejsem ale takový blázen, abych za kousek látky, který obléknu jednou za rok, dala několik tisíc. To si raději pořídím tři páry za ani ne poloviční cenu.


Další, které jsem letos přidala do sbírky jsou tyto velmi extravagantní a odvážné jednodílné plavky. Přesto, že jsou na veřejná koupaliště prakticky nenositelné, neboť po namočení z nich leze opravdu vše, musely být prostě moje. Na postavě vypadají nádherně a do soukromých vířivek, případně k moři, jsou opravdu úchvatné. Brzy pro vás připravím 'outfitový' článek pouze s těmito plavečky, ať máte představu, jak vypadají oblečené. Už dvakrát jste je ale u mě mohli vidět na instastories.Plavky, do kterých jsem se zamilovala a musela si dlouho rozmlouvat, že opravdu další nepotřebuju, jsou tyto. Možná vám připadají obyčejné, ale věřte, že na těle vypadají úžasně. Z H&M mám velmi podobné v bílé barvě a pokud je tu někdo drobný jako já, tak přesně tohle je střih, který vám bude lichotit a sedět!


Abychom tu neměli samou černou, jako poslední pár bych vám ráda ukázala tyto bílé jednobarevné plavky. Už nějakou dobu je mám uložené na svém wishlistu na Aliexpressu, ale zatím jsem neměla odvahu je objednat. Vypadají ale perfektně, nemyslíte? 


Jaké plavky se vám líbí nejvíce? 
A přiznejte se, kolik párů plavek máte ve skříni vy? 

Na závěr: Tip na vůni Calvin Klein Euphoria, více najdete na FashionMagazin.cz


Share:

4 komentářů

 1. Pokud se mám přiznat...tak mám jedny plavky z loňska :D A to jenom proto, že se mi na mně žádný nelíběj..ale ty první jsou nááádherný! <3 Co se týče těch s černejma kytičkama na prsou...to bych se za nic neodvážila :D Každopádně jsem zvědavá, jak na tobě budou vypadat .)
  Silvi

  OdpovědětSmazat
 2. Já jsem na sebe pyšná, že jsem přesně ten typ člověka, který má ve skříni dvoje plavky, protože jen s jedněma se prostě žít nedá. Vždy, když se mi zničí a nebo už vypadají obnošeně, pořizuji si nové. :)
  Ale toto tvé inspo ve mne vyvolalo touhu si koupit i nějaké nové! No třeba jedny nepřežijí letošní dovolenou u moře, muhehe :D Nejvíce se mi líbí ty první a třetí :)

  Little Dreamer

  OdpovědětSmazat
 3. Nějaké nové plavky bych si rádap ořídila, ale pořád mi nepadly žádné do oko a nějak se mi nechceo býhat milion obchodů, abych je našla. čekám, až je prostě jednou potkám :D:) ale jinak patřím k lidem co mají ve skříni dvoje plavky a stačí jim to :D ok, možná bych tam našla troje :D :D

  OdpovědětSmazat
 4. aktuálně mám ve skříni jedny jednodílné, které jsou se mnou už nějáký ten rok a stále jsou v pohodě, dvoje z minulého roku z výprodejů a troje z čínských eshopů. Na nich jsou fakt parádní plavky!:-D Mám strach, že si brzy objednám další:D Ty průsvitné s kytkama jsem také viděla, kámoška přemýšlela, že si je koupí, ale pak si to rozmyslela že na ně nemá odvahu tady..

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat