Outfit 54 | Beige

Po delší odmlce, která byla stejně jako posledně způsobena zkouškami, jsem zpět s novým outfitovým článkem. Když se teď tak zamýšlím, celý outfit je poskládaný z kousků, které mám na sobě úplně poprvé. Jeden mám ve skříni skoro rok, další několik měsíců a poslední jen pár dní. Začněme pěkně od toho nejstaršího kousku a také základu celého looku - šatami. Miluji vintage a retro styl. A když jsem v second handu vyhrabala tyhle šaty s černým retro páskem, které by mohly být Terezy z filmu Rebelové, hned jsem je brala. A co si budeme povídat - za pár drobných ani nebylo nad čím přemýšlet. V tomto outfitu jsem je doplnila páskem, který k nim původně nepatří - a nemůžu si dovolit nezmínit, jak moc dělají doplňky. Protože tento elegantní pásek se zlatou sponou šatičky úplně změnil. 

Dalším doplňkem dnešního outfitu je kabelka s krátkým řetízkem, kterou jsem si koupila v obchodě CCC. Byla to láska na první pohled, ovšem doma jsem zjistila, že jí nemám moc s čím kombinovat. Proto musela počkat až do minulého týdne, kdy mi domů dorazily béžové sandálky z e-shopu Blancheporte, na kterých miluji snad úplně všechno. Pokud si kupuji boty na podpatku na denní nošení, vždy volím široký a rovný podpatek. Nejen, že vypadá skvěle, ale hlavně dělá boty nositelné na celý den. Tyhle sandálky jsou ale samy o sobě ohromně pohodlné díky šněrování, které vám krásně zpevní nohu. Můžete si tak být jistí každým svým krokem. Nevím, co víc od bot na podpatku chtít, než aby vypadaly krásně a byly na noze pohodlné. Snad možná ještě hezkou cenu, kterou mají vzhledem ke své kvalitě také. Přesvědčit se můžete sami na stránkách Blancheporte.

Jaký kousek z outfitu se vám líbí nejvíce?


Šaty - Second hand
Kabelka - C&A
Boty - Blancheporte
Pásek - Primark

Jak se vám líbí tento outfit?

Share:

4 komentářů

 1. Mně se líbí outfit jako celek, ale kdybych si musela vybrat, vybrala bych šaty, jako nejlepší:) Jsou opravdu originální.

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
 2. To je nádherný outfit! A jsem naprosto zamilovaná do těch bot:D

  Windy pink style

  OdpovědětSmazat
 3. Mně se nejvíce líbí šaty a ta kabelka :) šaty bych brala hned, jinak celkově je outfit moc hezký :)

  Lady Lenna

  OdpovědětSmazat
 4. Velmi hezký outfit! A ty vlasy ti takhle moc sluší. BEAUTYPUSINKA

  OdpovědětSmazat