Outfit 57 | Autumn

Podzim je spolu se zimou a jarem moje nejméně oblíbené roční období. Haha. Jakmile totiž klesne teplota pod 20 stupňů, je mi zima. A chybí mi slunce. Počasí se dost odráží na mé náladě a pokud celé dny prší, fouká a místo sluníčka je na obloze šedé nic, mám náladu pod psa a jsem naštvaná na celý svět. Jedno ale musím uznat. Podzim je velmi fotogenické roční období. U barevných stromů a keřů bych se vydržela fotit několik hodin dokud by mi vítr nerozcuchal vlasy a nezačalo pršet.

Kromě toho ani módním blogerkám tahle doba příliš nenahrává. Realita u mě je taková, že se zabalím od hlavy až ke kotníkům, jen aby mi nebyla zima. Ale dneska pro vás mám, snad, něco zajímavějšího. Inspirovala jsem se barevnou kombinací výšivky na kabelce z Gamiss a sladila zelenou s růžovou. Abych nezmrzla, pod volné tričko jsem vecpala bílou košili, což vždy vytvoří příjemný detail. Kombinujete rádi košile s různými tričky a svetry? Teď je na to ideální čas.

 
Tričko - New look
Košile - Pepco
Náhrdelník - Orsay
Kabelka - Gamiss
Kalhoty - Calliope
Kabát - Gate 
Boty - Gate

Jak se vám líbí dnešní outfit?Share:

8 komentářů

 1. S tou náladou to máme dost podobně.:)
  Outfit je super, moc se mi líbí ta podzimní tématika, už se těším až taky něco nafotím v barvách podzimu s tím krásným barevným pozadím.

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
 2. Krásný podzimní outfit :) já mám naopak deštivé a smutné počasí ráda, náladu mi nekazí, ale většinou se mi chce spát :D

  LENN

  OdpovědětSmazat
 3. Vypadáš nááádherně. Moc se mi líbí celkový look a outfit

  OdpovědětSmazat
 4. Krásny look zelená ťa rozžiarila :)
  www.veraparadis.com

  OdpovědětSmazat
 5. Ahoj Barunko, prosím tě jak se objednává ze Zaful? Děkuji. Eva S.

  OdpovědětSmazat
 6. Love your post dear ♥
  If you want check out my blog.I write about fashion,beauty and lifestyle.Maybe we can follow each other and be great blogger friends !

  http://herecomesajla.blogspot.ba/

  OdpovědětSmazat
 7. tak ta kabelka je naprosto skvělá!

  OdpovědětSmazat