Perličky a polodrahokamy pod stromečkem

Zdravím vás u dnešního článku, pět dní před Vánoci. Tak co? Máte již všechny dárečky několik dní nakoupené a pečlivě zabalené, nebo pro vás začíná stres ohledně dárků až tento týden? Já se musím přiznat, že poslední dáreček, který mi chybí, je pro maminku. A zrovna pro maminky je podle mě ideálním dárkem šperk. Ať už jsou to náušnice, náhrdelník nebo náramek, myslím, že šperk ocení úplně každá žena. Já by jsem vám dnes chtěla představit a rozšířit obzory o jeden krásný český e-shop, který se věnuje právě výrobě šperků z perel a polodrahokamů. A tím je Perla diDi.


Přesto, že Perla diDi nabízí podle mě šperky, které padnou do oka hlavně našim maminkám, tetám a babičkám, já jsem neměla problém si vybrat. Šperky jsou opravdu krásně barevně sladěné a pokud máte i mezi kamarádkami někoho, kdo ocení kvalitu, zaručuji, že s dárkem z tohoto e-shopu nešlápnete vedle. Já jsem si vybrala náramek z polodrahokamů a růžových perliček a přiznám se, že ho teď nosím ke všemu. Nejen, že se hodí k téměř každému outfitu, ale také se příjemně nosí na ruce. Oceňuji zvláště jeho velikost, jelikož mě spadne z ruky téměř vše a tento náramek mi sedí krásně. Hodí se tedy i pro hubeňoury s úzkým zápěstím, jako jsem já.


Náramek vám navíc dorazí v krásné krabičce, takže nemusíte řešit balení. Doporučuji tedy zvláště pro pánské polovičky, které s tímto mívají problém, haha.


Náramek laděný do růžova působí opravdu něžně a elegantně. Jelikož Perla diDi nabízí šperky ze spousty kamenů, mám pro vás ještě jeden tip na závěr. Mrkněte SEM, jaký kámen má obdarovaný podle znamení horoskopu a podle toho mu šperk vyberte. Já mám jako býk mimo jiné i morganit, a možná právě i proto se mi tak krásně nosí a cítím se s ním skvěle. 

Darujete tento rok někomu pod stromeček šperk?
Share:

3 komentářů