Překvapení v krabici

K Vánocům neodmyslitelně patří dárečky, i když jsou samozřejmě na tomhle období krásnější věci. Před pár dny mi kurýr předal tenhle - krásně zabalený a plný překvapení. Jednalo se o Fab5ive beauty box, což je krabička naplněná pěti kosmetickými produkty. Značkami známými, ale i méně známými. A každý měsíc v ní najdete úplně něco jiného. V minulosti jsem o pár boxech na tomto principu slyšela, ale nikdy jsem se neodhodlala si je objednat. Musím ale uznat, že tyhle boxy s překvapením jsou krásný nápad. Věřím, že nejsem jediná, kdo miluje rozbalování dárečků a těšení se, co asi bude uvnitř. Pokud takový pocit chcete mít nejen o Vánocích, tyhle boxy moc doporučuji. A Fab5ive beauty box zejména těm, kteří mají tři šuplíky plné kosmetiky a milují zkoušení nových produktů.Já jsem měla možnost vyzkoušet si produkty z prosincového, vánočního balíčku, proto se v něm ukrýval i milý, ručně psaný dopis. Celkové balení je moc hezky udělané.


Musím se přiznat, že jsem žádnou značku krome Burjois neznala. Proto si myslím, že například 3 měsíční předplatné je vhodné pro opravdové kosmetické nadšence, kteří se touto cestou mohou dozvědět o nových značkách, které doteď nevyzkoušeli. Mě by takové předplatné rozhodně potěšilo.Mě osobně udělala největší radost tekutá rtěnka, jelikož rtěnky naprosto zbožňuji. Tahle by měla být neslíbatelná. Já zatím můžu pochválit její krásnou barvu a i slušnou výdrž.


Krém s tea tree olejem mě také moc potěšil, protože mám velmi suchou pleť a něco takového se mi teď naprosto hodí. Krém božsky voní!


Znáte značku Beni Durrer? Já vůbec ne. Novinkou pro mě budou umělé řasy a i tahle značka. Dodnes jsem na sobě umělé řasy neměla, ale vždy jsem toužila po tom je vyzkoušet. Opět trefa!Máte zaplacené předplatné nějakého boxu?
Budu ráda za vaše tipy, co vyzkoušet!


Share:

4 komentářů

 1. Baru, tekutá rtěnka vypadá už jenom na pohled moc dobře, takže tě úplně chápu, že ti udělala největší radost ze všech produktů z boxu :)

  Přeji Ti krásné a šťastné Vánoce!
  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětSmazat
 2. Box vůbec nevypadá špatně. :) Já odebírám Lookfantastic box :)

  OdpovědětSmazat
 3. tak to je nádherný mini-beauty box plný úžasných vecičiek! ♥.

  THE WORLD BY KEJMY | CHRISTMAS GIVEAWAY

  OdpovědětSmazat
 4. Žádné takovéto boxy nemám předplacené, přijde mi, že v nich je vždy více věcí, které nevyužiji než naopak :)

  Little Dreamer

  OdpovědětSmazat