Tip na originální dáreček

Vánoce přicházejí a s nimi i já s tipem na originální vánoční dárek. Pokud tedy stále tápete, čím potěšit přítele, kamarádku, maminku či kohokoliv jiného, tady jste správně. Díky stránce Saal digital.cz jsem totiž měla možnost vyzkoušet jeden z jejich produktů a jakmile mi balíček přišel a  já ho otevřela, měla jsem neskutečnou radost. V tu chvíli mi ihned bylo jasné, že si ji nemůžu nechat jen pro sebe a dát i vám možnost udělat někomu takovou radost, jako jsem měla já. 

Musím se přiznat, že já jsem své fotoalbum nikomu nedarovala. Byl to takový dáreček pro nás s přítelem. Za pět a půl let, co jsme spolu, jsme spolu navštívili několik zemí a já jsem si vždy přála mít tyhle krásné vzpomínky nejen ve složce v počítači, ale i na papíře. Možnost je vzít do rukou, přitulit se a vzpomínat na všechny ty krásné chvíle, co jsme spolu zažili. A díky Saal digital se mi tohle přání splnilo. Oba s přítelem jsme s fotosešitu nadšení a nemůžeme se dočkat dalších dovolených a dalšího pokračování našeho alba. Příště bychom rádi vyzkoušeli i fotoknihu, která má narozdíl od fotosešitu tvrdé desky. Saal digital nabízí opravdu mnoho možností, díky kterým vaše vzpomínky mohou být hmotné, tak je určitě omrkněte.


Jak tvorba vašeho vlastního produktu probíhá?  

Vše je naprosto jednoduché! Stačí si ze stránek stáhnout program a v programu již snadno nahráváte jednu fotku za druhou tak, aby jste s výsledkem byli spokojení. Ve chvíli, kdy máte hotovo, tvorbu ukončíte a váš výtvor pošlete do tisku - tedy uděláte klasickou objednávku. Pak už stačí jen vyčkávat a za pár dní máte své veledílo u sebe.


Stránka Saal digital je také skvělá v tom, že nejen, že nabízí mnoho různých produktů, ale každý produkt můžete koupit v mnoha verzích. Já jsem pro náš fotosešit zvolila 28 stran. Pokud jich chcete víc nebo míň, rozhodně zde není problém si vybrat a přizpůsobit počet stran třeba vašemu rozpočtu. 


Jsem si jistá, že tenhle osobní dárek udělá mnohem více parády, než třeba obyčejná svíčka či parfém. Už teď mě napadá, že krásné by bylo připravit fotoknihu pro babičku s dědečkem. Co takhle sehnat fotky rodičů, když byli malí a nakombinovat je s fotkami současnými? S takovým dárkem pod vánočním stromečkem rozhodně nebude nuda.


Co máte již nakoupeno pod stromeček? Inspirujte mě!


Share:

2 komentářů

  1. Saal znám, mám od nich fotoknihu a jako dárek je to super.:) Inspirace? No moc ti ji nedám, zaměřuji se jako obvykle hodně na kosmetiku a pro změnu i dekoraci, kterou vybírám převážně v Pepco.

    Somethingbykate

    OdpovědětSmazat
  2. Bruneta zdraví blondsku :-) Také mám knihu a dala poměrně dost práce :-D Každopádně s výsledkem jsem byla moc spokojená a obdarovaná (mamka) byla nadšená. Beru odběr (jako Janina Pálková) a doufám, že zase najdu nějakou pěknou recenzi :-) Když koukneš ke mě popřípadě vezmeš odběr též nebudu se vubec zlobit

    OdpovědětSmazat