Belles dress

Za poslední dny jsme tu měli samá vážnější témata, a tak pro tentokrát přicházím s klasickým outfitovým článkem. Než se vám ale rozpovídám o tom, jak miluji všechny ty kousky, co mám na těchto fotkách na sobě, nechte mě, prosím, vám nesmírně poděkovat za neuvěřitelnou odezvu u posledních článků. Nevěřila jsem, že se ze dne na den vrátím k blogování a naběhne vás tu tolik. Tolik, nebo spíš, abych byla konkrétní, tak denně kolem tisíce čtenářů. Nechápu! Nechápu a děkuju! Moc to pro mě znamená a motivuje mě to psát víc a víc. Jste skvělí!

Abych vám ale řekla pár slov k dnešnímu outfitu.. jak už jsem se zmínila, je složený z kousků, které jsou pro mě aktuálně nejoblíbenější z celého šatníku. Nedávno jsem vydala článek New year, new me, ve kterém jsem se zmiňovala o minimalismu a o novém stylu oblékání. I když, neřekla bych úplně novém stylu, spíš jsem si v hlavě urovnala, co nosit budu a nebudu, a že je třeba celý ten styl nějak ucelit. V návaznosti na tuhle myšlenku jsem si udělala seznam věcí, které si chci pořídit. A jednou z nich byl kožíšek. Původně jsem v hlavě měla úplně jinou představu, ale jakmile jsem tento dlouhý uviděla v H&M, všechny představy byly pryč. Upřímně jsem asi nikdy neudělala tak rychlé rozhodnutí. Celý ten proces nákupu netrval ani 3 minuty. Líbí se mi na něm, že je jiný, než jsou teď všude. Nosím ho ke všemu, pořád a miluji ho. A chcete znát cenu? Akce z 2999 Kč na 600 Kč. 

Co také určitě nevidíte naposled, je moje láska Guess, která je z kolekce Fall in love. Jak trefné! No a protože se mi přesně tohle stalo, musela být má. Nevím, co bych vám k ní řekla víc, snad jen, že jí teď nosím neustále a konečně jsem pochopila, že kvalitnější kabelky mají něco do sebe.

Na závěr bych se vám chtěla pochlubit s šatičkami, které se skrývají pod kožíškem. Ty jsem vám totiž ukradla z nabídky mého e-shopu Belles.cz. O tom si můžete přečíst TADY. Když jsme je fotili na e-shop, nedokázala jsem se jich vzdát. Myslím, že jsou jak stvořené pro mě. 

Jaký kousek se vám líbí nejvíce?Kabát - H&M 
Kabelka - Guess
Boty - H&M
Šaty - BellesShare:

5 komentářů