Outfit 58 | New year, new me

Vítám vás u mého prvního článku v novém roce, ačkoliv je téměř konec ledna. Lepší ale pozdě než nikdy, ne? A musím vám říct, že jsem sakra ráda, že to je ten první případ, protože poslední měsíce se to docela blížilo k tomu druhému. Když jsem ale přemýšlela, čemu bych se chtěla tento rok věnovat, co změnit a čeho dosáhnout, napsala jsem si na seznam kromě stěhování a lepšího stravování i začít pravidelně psát články a přivést blog znovu k životu. A tak jsem tady nejen s novým článkem, ale i novým blogem. Ne tak úplně, ale chápete, ne? Rok a půl jsem byla věrná záhlaví s velkou fotkou, vždy tématickou podle ročního období s černými detaily v menu. Už jsem ale cítila, že je na čase tuhle tradici změnit, že už to nejsem docela já. V posledních měsících jsem hodně nad věcmi přemýšlela. Nad věcmi významnými, ale i nad těmi méně důležitými. A jedna z nich byla i móda. Přemýšlela jsem, jestli se v tom, co nosím, cítím dobře a jestli to vyjadřuje mě samotnou. To jsem celá já, neustále nad něčím musím uvažovat. Přemýšlíte nad módou taky tak? Vnímáte ji jako prostředek vyjádření sebe samotné? 

V návaznosti na to jsem si na seznam předsevzetí napsala ještě jeden bod - zbavím se zbytečného oblečení a začnu se oblékat více minimalisticky. Protože mi došlo, že v mém šatníku je neuvěřitelný chaos. Proužky, kytičky, mašle, puntíky, prostě páté přes deváté. A já jsem toho názoru, že to, co nosíte, reflektuje vás. Vaší náladu, emoce, myšlenky. Víte, jak se říká, čistý stůl, čistá mysl. Tak já jsem se rozhodla udělat něco podobného, ale se skříní. A cítím se skvěle. Myslím, že jsem konečně našla svůj styl, ve kterém se cítím dobře a sebevědomě. A v tomhle článku vám přináším takovou malou ukázku. Jednoduché černé kousky, kožíšek a klobouk jako třešnička. 

Kožich - Next | Kabelka - Gamiss | Kozačky - Belles.cz | Klobouk - H&M

Líbí se vám dnešní outfit? Jak vnímáte módu vy?


Share:

3 komentářů

 1. Taky jsem na začátku roku vytřídila šatník a jsem spokojená a už hodlám kupovat víc minimalističtější kousky a hlavně nákupy tolik neprožívat a nemít všechno :) Krásná kabelka!

  www.mummysweetbaby.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 2. Outfit I love
  Xoxo
  www.gattavaidosa.com

  OdpovědětSmazat