Život v krabici

Poslední týdny se u mě nesou ve znamení bakalářské práce a nábytku. Nic víc a nic míň. A řeknu vám, že už jsem si od toho potřebovala na chvíli odpočinout a namísto psaní dlouhosáhlých odstavců o řízení vztahů se zákazníky napsat pár obyčejných řádků, vlastně skoro o ničem. Přišla jsem si za vámi postěžovat, jak se trápím u každé věty mé bakalářské práce, jak mám veškerý svůj život v krabicích a odpadkových pytlích (haha, jaká symbolika) a taky, jak se naše velké hádky s přítelem točí okolo kusu dřeva. Každý totiž máme jiný názor, jaké židle, postel a skříň se nejvíc hodí do našeho nového domu. Každopádně asi je vám jasný, čí názor je ten správný a kdo má lepší estetické cítění. No nic. Stejně máme ty klasický polstrovaný židle, které nenadchnou, ale aspoň ani neurazí. Taky to mohlo dopadnout hůř, že jo. Co ale lépe dopadnout nemohlo a co bylo jako vysvobození v těchto dnech, bylo focení s mou kamarádkou Klárkou, která je extrémně talentovaná, co se focení a psaní týče. Abychom si obě dvě odpočinuly od svých bakalářských prací, vyrazily jsme na místo, které nikdy neomrzí. Na Hlubokou! Místo, které navštěvuji často, a přesto se pokaždé kolem sebe rozhlížím, jako kdybych tam byla poprvé. A právě tam vznikly tyhle fotky, do kterých jsem se zamilovala. Nebo spíš lépe řečeno do té atmosféry, která z nich jde cítit. Jak se líbí vám?


 Kabát - H&M
Svetr - New Yorker
Čepice - Sinsay
Košile - Primark 
Kalhoty - Primark 
Boty - Second hand

Napište mi, v jakém duchu se nese váš týden! 


Share:

4 komentářů

 1. Na fotkách ti to moc sluší. S bakalárkou ti rozumím. Už o červech a PCR nemůžu ani slyšet😂 přeju pevné nervy a hodně štěstí :)

  OdpovědětSmazat
 2. Prajem veľa šťasia s bakalárkou! :) inak krásne fotky:)

  ORLLING

  OdpovědětSmazat
 3. I love your blog! If you want you can check out mine! I write about fashion,beauty and lifestyle. Maybe we can follow each other and be great blogger friends ♥

  http://herecomesajla.blogspot.ba/

  OdpovědětSmazat