Haul bytových doplňků

Asi jste si všimli, že jsme se před dvěma týdny stěhovali z miniaturní garsonky do domečku. A jestli jste si toho nevšimli, tak mě určitě nesledujete na sociálních sítích a nečtete pořádně moje články, protože jsem s tím spamovala snad úplně všude. Když jsme ještě bydleli v našem starém domě, pokaždé, když jsem se byla podívat do obchodů s bytovými doplňky, zoufala jsem si, že nemůžu nic koupit. Náš byt byl totiž naprosto přeplněný a nevešla se tam ani jedna svíčka, rámeček nebo květináč s kytkou navíc. Proto se pro mě nový dům rovnal nákupu nových doplňků. A i když jsem toho nakoupila už opravdu  hodně, pořád to tu bylo poloprázdné. Proto jsem měla velkou radost, že jsem si mohla vybrat další doplňky do našeho domečku z pestré nabídky e-shopu Pěkný domov. Na tomto e-shopu najdete široký sortiment bytových doplňků, jídelní soupravy a nádobí, bytové vůně a rovněž nabízí i přírodní kosmetiku, která se hodí jako milá pozornost nebo dáreček. Já jsem si původně plánovala vybrat pouze bytové doplňky, ale když jsem nakoukla i do dalších kategorií, neodolala jsem a vybrala i něco z kosmetiky. Tak se na ten můj výběr pojďme podívat!


Ještě než na to spolu mrkneme, chtěla bych e-shop Pěkný domov pochválit za krásné balení a hlavně za pečlivé balení. Každá věc byla zabalena do bublinkové folie, aby se s ní nemohlo nic stát a byla v bezpečí. 


Tady už máme první věc, kterou jsem nám domů vybrala a tou je bílý polštářek s barevnými kytičkami. Zaujal mě hlavně proto, že na sedačce máme plno polštářků a barevně jsou laděné do růžova. A čím víc polštářků na sedačce, tím líp! Když mi přišel domů, překvapilo mě, že kytičky jsou k polštářku přiloženy zvlášť a můžete si je na polštář připevnit tak, jak se vám to nejvíc líbí. To je podle mě super.


Dlouho jsem taky pokukovala po umělých kytkách. Přiznám se, že nejsem úplně schopná v pěstování kytek, mám jeden kaktus, fíkus a dvě podle mamky nenáročné kytky, které mi prej musí vydržet. Kromě toho jsem taky chtěla něco pěkného do vázy, ale všechny umělé kytky, které jsem v obchodech viděla, mi přišly moc umělé. No chápete, prostě to vypadalo otřesně. Objednala jsem si proto na zkoušku tuhle levanduli, která mi udělala velkou radost, protože je na pohled nádherná! V Kiku jsem jí dokoupila vázu za 25 Kč a jsem z téhle dvojky prostě nadšená. Zdobí mi parapet jednoho z našich oken.


Další jasnou volbou byla tato kuchyňská utěrka ze 100% bavlny. Myslím si, že kvalitních utěrek není nikdy dost a kromě toho, že tato skvěle saje, je opravdu velká. Když jsem ji poměřovala s mými utěrkami, je  tahle jednou tak velká jako všechny mé ostatní. 


Co mi v novém domě také chybělo, byla bytová vůně. Jsem milovník všech vonných vosků, olejů, difúzerů, protože mám ráda, když dům hezky voní. Problém je ale ten, že můj přítel je v tomto naprostý opak mě a tyhle vonné vosky a oleje rád nemá. Proto jsem chtěla vyzkoušet vůni v jiné formě, a to ve formě parfému. A hádejte co! Nejen, že mi jí přítel schválil, ale zamilovala se do ní i naše Bella, která se válí všude, kam vůně dopadla. Ve výsledku mám voňavý dům a voňavého psa. 


Bella je zvláštní v tom, že na rozdíl od jiných psů jí voní opravdu voňavé věci. Výjimkou nebyla ani tahle svíčka Village candle s vůní bavlny. Vůně bavlny je jedna z mých nejoblíbenějších a vždy když si kupuji svíčku, volím zásadně tuhle vůni.


Do oka mi padla i tahle svíčka, která je vzhledově opravdu krásná a i s vůní jsem moc spokojená. Navíc na e-shopu Pěkný domov ji koupíte za pár korun, stojí přesně 57 Kč.


Co mě dál na e-shopu moc zaujalo, je obrovská nabídka 100% přírodních mýdel, která nejsou testována na zvířatech. Kdybych mohla, objednala bych si nejradši všechny nabízené vůně, protože vypadají opravdu nádherně a stejně nádherně i voní. Navíc jsou obohacené o bambucké máslo. Já jsem si vybrala mýdlo s vůní mentolu. Přiznám se, že jsem podlehla té krásné barvě a lístečkům, které jsou v mýdle zalité. A jak můžete vidět, i Bella je s mým výběrem naprosto spokojená.


A nevím, jak to e-shop Pěkný domov věděl, že jsem z těch mýdel opravdu paf, ale přibalil mi do balíčku ještě jedno mýdlo, aniž bych si ho sama objednala. Takže to mi udělalo velkou radost, protože mám jedno do zásoby. Tohle mýdlo je s vůní levandule a oliv a obsahuje arganový olej.


Díky bytovému parfému mám voňavý dům a voňavého psa, a tak jsem si říkala, že by takhle krásně mohlo vonět i mé auto. Moc se mi líbil design těchto vůní od Village candle a nemůžu se dočkat, až si je v autě pověsím. Set těchto dvou vůní do auta s vůní divoká višeň stojí na e-shopu Pěkný domov jen 69 Kč.


Zabloudila jsem také do kategorie přírodní kosmetiky a zaujala mě tato vyživující maska na suché a lámající se vlasy, která je, pozor, bez parabenů, barviv a fenoxyethanolu. Maska obsahuje arganový a olivový olej a bambucké máslo, takže si myslím, že by opravdu mohla stát za to. Chtěli byste třeba nějakou recenzi?


No a na závěr tady mám ještě jeden dáreček, který jsem dostala jako pozornost od e-shopu, a tím je sůl do koupele, která voní úplně božsky, ale bohužel my nemáme v domě vanu. To ale vůbec nevadí, protože určitě potěší moji maminku, které ji daruji.


Já tímto moc děkuji e-shopu Pěkný domov za všechny krásné věci. Každá do jedné mi udělala obrovskou radost. A co se nejvíce líbí vám?


Share:

7 komentářů

 1. Taky hrozně ráda courám po obchodech s bytovými doplňky a vším, co k tomu patří. Zatím jsem ale ve fázi, kdy syslím a čekám, až to situace dovolí a budu mít svůj vlastní ''hrad''. Vždycky, když pak na seznamu sleduji, co všechno už mám, tak se musím smát, protože mám evidentně obsesi na samé broušené sklo. :)

  Doplňky vypadají moc hezky, myslím, že se na ten e-shop také podívám, zda mě něco zaujme. :)

  OdpovědětSmazat
 2. No a je to sponzorovaný článek? E-shop mi nepřipadá ničím výjimečný...

  OdpovědětSmazat
 3. Taktiež milujem bytové dekorácie a samozrejme všetko voňavé :)

  OdpovědětSmazat
 4. Moc pěkná inspirace :) Sama jsem se ted stěhovala a nakupuji nejrůznější dekorace, které můj byt zkrášlí. Bohužel musím říct, že mě to baví až moc a mé peněžence se to přestává líbit.

  OdpovědětSmazat
 5. Ty mýdla vypadají úžasně :)

  www.ftcfblog.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 6. Hezký, já mám ráda doplňky z pepca :)

  OdpovědětSmazat
 7. V poslední době jsem na svíčky, takže ty mě zaujaly nejvíce. :)

  somethingbykate

  OdpovědětSmazat