Love at first sight

Věříte na lásku na první pohled? Já ano. Naposled jsem tenhle pocit zažila, když jsem narazila na e-shop Love & Story design. Jsou e-shopy a e-shopy. A tohle internetové místečko je tak krásné, že jsem si moc přála ho s vámi sdílet. Protože od chvíle, co jsem prolezla každý koutek tohoto e-shopu, mám vybraný dárek pro několik svých kamarádek a myslím si, že vy byste to mohli mít úplně stejně. Teď si říkám, že je škoda, že jsem Love & Story design neobjevila už před Vánoci, to by vyřešilo všechny vánoční problémy (znáte to). No a taky mě sakra mrzí, že jsem si ani nestihla koupit jeden z naprosto krásných diářů, které byly před Novým rokem v prodeji. Ale to nevadí, tento rok budu vyhlížet pořádně dopředu! A vám to doporučuji udělat úplně stejně, protože jestli budou tak úžasné jako loni, bude to asi boj! No ale pryč od diářů a šup k tomu, co na e-shopu můžete najít teď. A to jsou úžasné obrázky, sešity a kryty na mobil. Vše originální a vytvořeno s láskou.


Co jsem bez debat musela mít, byly tyto překrásné obrázky s hvězdným souhvězdím. Protože jsme se nedávno stěhovali a spousta stěn je stále bílá, viděla jsem je vedle sebe nad postelí. A říkám "je", protože jsem chtěla dva. Jeden s mým znamením a jeden s přítelovo znamením. Co mi přijde nádherné, je, že vy si ten obrázek vytvoříte přesně na míru. Zvolíte si znamení, datum narozeni, barvu pozadí a barvu hvězdiček. Já u nás vše ladím do stříbra, takže jsem se dlouho rozhodovat nemusela. Pro přítelovo souhvězdí jsem zvolila modrý podklad a pro mé růžový. Pořád se na obrázky nemůžu vynadívat, jak se líbí vám?Jako další mi hned padl do oka kryt na mobil v růžovo-zlaté kombinaci. Jak říkám, je růžovo-zlatý, takže asi nemusím dál vysvětlovat, proč mi tak padl do oka. Trochu jsem se ale bála toho, že na můj mobil sedět nebude, jelikož mám starší model iPhone, a to 5S. Když jsem ale rozklikla nabídku, byla jsem příjemně překvapená. Málokdo dnes nabízí kryty na starší verze iPhonů, takže za tohle má e-shop ode mě další plus!


No a posledním úlovkem, kterým se vám dnes pochlubím, bude ještě jeden kryt. Přiznám se, že jsem váhala mezi sešitem se stejným designem nebo krytem. Ale jak se znám, zase by mi bylo líto tak hezký sešit popsat, a tak by mi prázdný ležel na stole. Máte to tak taky? A proto jsem si radši vybrala ještě jeden kryt, který jsem si zamilovala ještě o maličko víc než ten růžový. Působí na mě takovým letním dojmem, a myslím si, že i proto jsem ho teď na mobilu nosila  častěji než ten první. Ne, že by bylo léto, ale naopak - protože léto není a já už ho tak moc chci. Miluji sluníčko, teplo a válení se u vody. Tak třeba ho tímto krytem přivolám. 


Co vás z dnešního mini haulu zaujalo nejvíce? 

Share:

3 komentářů

 1. Jeej tak tie obrázky sú mega krásne:)
  THE NOELA

  OdpovědětSmazat
 2. Ty obrázky jsou nádherné, líbí se mi i ten poslední kryt. Myslím, že se na e-shop zajdu podívat. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětSmazat
 3. Eshop jsem doposud neznala. Kousky jsou opravdu originální, zaujaly mě všechny.

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat