Moji pomocníci na úpravu vlasů

Všechny to známe. Holky s kudrnatými vlasy chtějí mít vlasy rovné a holky s rovnými vlasy chtějí vlnité. Naštěstí věda na nás v tomhle myslela, a tak každá můžeme mít každý den na hlavě něco jiného, podle toho jakou zrovna máme náladu. Já sama nejsem výjimkou a vždycky jsem si přála místo svých vlnitých vlasů rovné. Nemůžu si pomoct, ale přijde mi to to prostě s rovnými vlasy jednodušší. Protože když máte vlasy rovné, můžete se ráno vzbudit a klidně hned vyrazit ven. Vlnité vlasy se ale kroutí jak chtějí, a vždycky je musím alespoň minimálně upravit, aby vypadaly nějak k světu. No chápete, ne? Že nejsem jediná, kdo takhle přemýšlí? No a pak tu máme ještě jednu skvělou vychytávku na vlasy - fén! Za ten můžeme poděkovat francouzskému vynálezci Alexanderovi Godefroyovi, který se při vytváření fénu nechal inspirovat vysavačem. A protože samozřejmě i já mám doma několik takových pomocníků a se všemi jsem moc spokojená, ráda bych vám dala tip, do jakých se vyplatí investovat.



Můj nejnovější přírůstek v rámci vlasových pomocníků je fén na vlasy od značky BaByliss, konkrétně model BaByliss Le Pro 6670E. Tento vysoušeč vlasů je úplnou novinkou a může se pochlubit vysokou výkonností, funkcí ionizace a funkcí turbo. Pro ty, kdo neví, tak ionizační fény oproti fénům klasickým vaše vlasy zanechá zdravé, hladké a krásně lesklé. Fén je dodáván se čtyřmi nástavci, které můžete měnit zrovna podle toho, čeho chcete na vlasech dosáhnout. Já osobně jsem s fénem nadmíru spokojená, nejvíce mě na něm příjemně překvapilo to, za jak krátkou dobu vlasy vysuší. Musím taky uznat, že když vlasy srovnám po vysušení mým starým fénem a tímto, vlasy působí už po pouhém vyfoukání mnohem upraveněji a nejsou rozfoukané na všechny strany. Fén jsem dostala v rámci spolupráce od samotné značky BaByliss, za což moc děkuji.






Co jsem si moc dlouho přála a objevila loni pod stromečkem, je trojkulma opět od značky BaByliss, model BABYLISS PRO Curling Iron 2269TTE. Trojkulma vám vytvoří nádherné vlnky, které jsem si zamilovala v kombinaci s mým novým střihem vlasů - mikádem. Vlnky z trojkulmy se mi líbí dokonce více než z klasické kulmy. Tato od BaBylissu navíc není vůbec drahá. A pokud už vás nudí klasické kudrlinky, určitě vám trojkulmu doporučuji vyzkoušet! Přidávám vám i fotku, jak vlnky z trojkulmy vypadají.




Svoji kulmu mám už spousty let, takže není v tak dobré formě jako předchozí dva pomocníci. Nicméně funguje pořád skvěle, což jen potvrzuje, že značka BaByliss je kvalitově na super úrovni. Jedná se o kulmu C319E, kterou seženete za skvělou cenu. Není to taková ta klasická široká kulma, ale tenká s průměrem 19 mm. Tyto kulmy s menším průměrem podle mě dělají kudrlinky mnohem hezčí než kulmy široké.



Co mám ze všeho úplně nejdéle, je žehlička na vlasy. A to z jednoduchého důvodu - protože mám své vlasy vlnité a vždycky jsem toužila po rovných. Vlasy si žehlím, řekla bych, od 14 let, a i od té doby mám tuto jedinou žehličku na vlasy od značky Remington, model S 9950. Velmi rychle se nahřívá a dokáže se nahřát až do 230°. Žehlička za těch spousty let stále dělá to, co má, i když by už možná bylo na čase pořídit si nějakou novou. 


A to je celá moje sbírka kosmetických produktů na úpravu vlasů. Ráda bych ji ještě obohatila o jednu z loknovacích kulm, které nabízí právě značka BaByliss a dlouho také pokukuji po různých žehličkách na vlasy, které jsou ve formě kartáče. Tak třeba svou sbírku brzy zase rozšířím!

Dejte mi vědět, jaké pomocníky na vlasy máte doma vy!


Share:

1 komentářů

  1. Ja neviem prežiť bez kulmofénu. Klasický fén veľmi nepoužívam, kulmofén mi dodáva krásny tvar aj objem. Žehličku používam len na vlny aj to len príležitostne, predsa len čím menej stylingu tým lepšie.

    OdpovědětSmazat