Něžný minimalismus + soutěž

Doplňky jsou takovou pomyslnou třešničkou celého outfitu, a proto je důležité mít doma ty správné. Takové, kterými dokážete outfit dokombinovat a nebudou vám jen ležet na poličce, protože si nebudete vědět rady, co k nim. Já osobně mám dva druhy doplňků. Minimalistické, kterými mohu ozdobit opravdu téměř jakýkoliv outfit a extravagantní, které jsou něčím výrazné, nejčastěji barvou nebo velikostí. Dnes bych vám chtěla ukázat můj nejnovější přírůstek té první skupiny, a tím je stříbrný řetízek s černou říční perlou z e-shopu Polodrahokam. Řetízek mě zaujal právě svou jednoduchostí, něžností a perličkou, která má, alespoň pro mě, trochu nezvyklou barvu - černou. Není to ale černě černá, perlička při každém pohybu hází různé barvy odlesků, což šperk dělá ještě zajímavějším. Je to ale přesně ten typ řetízku, který můžete nosit jak k obyčejnému tričku, tak k elegantním šatům. Myslím si, že takový šperk by neměl chybět žádné ženě, a pokud nic takového doma nemáte, v tomhle článku máte rovnou dvě možnosti, jak to napravit! Tak čtěte dál.


Když se rozhodnete pro šperk z e-shopu Polodrahokam, můžete se těšit i na milá překvapení uvnitř balíčku. Já jsem ocenila především zrcátko do kabelky, které se vždycky hodí! A ještě něco - pokud chcete šperk koupit jako dáreček, třeba mamince ke Dni matek, který je už tuhle neděli 13.5., šperk vám dorazí v krásném balení. Nemusíte tedy už vůbec nic řešit, což beru jako velké plus.První možností, jak svou sbírku šperků rozšířit, je využít slevový kód, a mít krásný nový šperk s 10 % slevou. Slevu vám také nabídne sám e-shop Polodrahokam, a to na uvítanou při otevření jejich internetových stránek. E-shop Polodrahokam funguje již několik let na Slovensku, a pro velký úspěch se rozhodl nabízet své krásné šperky i u nás. Určitě neváhejte šperky omrknout, je opravdu z čeho vybírat.


A ta druhá možnost? Zúčastněte se soutěže! Ta právě teď probíhá na mém instagramu, a pozor, máte už jen 3 dny na zapojení! Vyhrát můžete tyhle dva náramky, které jsem pro vás vybrala právě tak, aby se vám snadno a hezky kombinovaly. Ačkoliv bych si nejraději tyhle dva krasavce nechala, poputujou k jedné z vás, tak šup na instagram. Soutěžíme ZDE.Máte doma nějaký šperk s polodrahokamem?Share:

1 komentářů

  1. Ten řetízek s perlou je nádherný, i náramky se mi líbí. Žádný takový nemám. :-)
    welcometomyworld

    OdpovědětSmazat