HAUL: Co jsem si koupila v Polsku?

Pokud sledujete můj instagram, určitě jste zaznamenali, že minulý týden jsem byla se svou kamarádkou u moře v Polsku. No a to bych to nebyla já, kdybych domů přijela bez nějakého nového oblečení. Tentokrát ho bylo ale trochu víc než obvykle, protože v obchodech probíhaly neskutečné slevy a bylo těžké těm cenám odolat. Nicméně i přes to jsem se snažila se krotit a kupovat si opravdu takové kousky, o kterých jsem byla přesvědčená, že je vynosím a využiju. A protože si myslím, že oblečení jde lépe vidět na videu než na fotkách, natočila jsem pro vás haul. Budu ráda, když mi do komentáře napíšete, jaký kousek vás zaujal nejvíce. A já se na vás budu těšit u příštího článku, tentokrát už pořádného, který bude na téma: Levnocestování za mořem. Jaký kousek vás zaujal ze všech nejvíce?

Share:

3 komentářů

  1. Já už tě chci poznat osobně!:) Z tohodle videa působíš šíleně mile!:) Moc pěkně udělané, líbilo se mi, jak jsi nakonec ukázala oblečení přímo na sobě :) to mám nejradši... :) na dětském by se mi taky líbilo nakupovat... :D ale to bych nejdřív musela zhubnout to, co jsem od ledna nabrala :( :D :D :D

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Jéé ty jsi hodná :) Děkuju! No jako po těch letech bychom se už setkat měly! :D Ale prosim tě, vždy jsi taky hubeňour :)

      Smazat