Byla jsem poprvé na kosmetice

Včera jsem byla na kosmetice. Jdu na kosmetiku. Jé zítra nemůžu, to mám kosmetiku. Vždycky jsem měla pocit, že jsem jediná holka na světe, která nikdy na kosmetice nebyla. Z části asi proto, že jsem nikdy neměla problémy s pletí, a tak mi přišlo, že by to pro mě byly jen vyhozené peníze. A taky proto, že mě vždycky děsilo, s jakým obličejem se ty holky z kosmetiky vracely. Víte o čem mluvím, ne? Červený obličej až tak, že nemůžete nějakou dobu vůbec vytáhnout paty z domu. 

Asi před dvěma měsíci jsem objevila pražský kosmetický salón Outlá Kábrtová a paní Ivanku Cachovou. Právě ta hledala blogerky, které by její kosmetické ošetření chtěly vyzkoušet. Hodně ráda využívám svůj 'post' blogerky k tomu, abych zkusila produkty a služby, které mě už nějakou dobu lákají, ale zároveň se stále nemůžu rozhoupat ke koupi. A tak jsem si řekla, to je super, tohle je #spolupráce dělaná jako pro mě. Můžu konečně taky jako správná ženská zajít na kosmetiku a udělat si na to svůj názor. Stojí to teda za to? Jednoznačně ano!


Musím říct, že na kosmetiku jsem šla docela nervózní, přece jenom jsem pořád myslela na to, jak budu odcházet rudá jako rajče. Ale paní Ivanka mě hned ujistila, že mě čeká ošetření plné relaxace a příjemných dotyků a ne žádné hnípání pupínků. Takže se mi docela ulevilo! Nejprve jsem si lehla na lehátko, zachumlala se do heboučké deky a začal čas jen pro mě. Hodina a půl opečovávání a příjemné masáže. Cítila jsem se jako princezna. Celé ošetření jsem si maximálně užila a moje pleť byla po ošetření heboučká jako nikdy předtím. A jaké kosmetické ošetření jsem absolvovala? 

Z mého laického pohledu mi paní Ivanka nanesla spoooousty vrstev různých krémů a masek a vše krásně zapracovala do pleti. To bych vám to asi ale moc nepřiblížila. Naštěstí jsem odcházela vybavená časopisem a brožurkou, kde vše bylo krásně popsáno. Paní Ivanka mi nanášela francouzskou profesionální kosmetiku GERnétic, která nabízí špičkovou péči nejen o pleť, ale i tělo. Moje pleť byla po ošetření touto kosmetikou jako znovuzrozená - vyživená, hydratovaná a rozzářená. 


Na závěr bych chtěla říci, že na moje první kosmetické ošetření hrozně ráda vzpomínám a těším se, až na něj vyrazím opět znovu. Jsem šťastná, že jsem kosmetiku absolvovala konečně i já a mohla zažít tuhle krásnou chvilku pro sebe. Není totiž nad to, když se zachumláte, zavřete oči a hodinu a půl se necháváte opečovávat. Myslím, že takový pocit by měla znát každá žena a minimálně pražské holky by paní Ivanku Cachovou měly alespoň jednou navštívit. Kosmetických studií je spousta, ale žen, které to dělají s takovou láskou a něhou, těch už tolik není. 

Chodíte na kosmetiku?

Share:

7 komentářů

 1. Heh, já jsem na kosmetice taky nikdy nebyla a i když mě to láká, tak se tak asi ještě nějakou tu chvíli nepodívám :)

  Little Dreamer

  OdpovědětSmazat
 2. Já na kosmetiku jeden čas chodila pořád, ale vždy se mi pleť po čase zhoršila :( Doufám, že jednou najdu kosmetičku a nebo produkt, díky kterým budu mít pleť hezkou a bez nedokonalostí.

  S láskou,
  ELIS MINAROVÁ

  OdpovědětSmazat
 3. Já jsem taky na kosmetice nikdy nebyla, ale mám dost problematickou pleť. Zatím tedy navštěvuji akorát kožní a dávám svůj obličej do kupy. :D :)

  M.

  OdpovědětSmazat
 4. Taky bych si v nejbližší době ráda zašla úplně poprvé na kosmetiku :-)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětSmazat
 5. Také jsem si říkala, že už je na čase si dojít na kosmetiku, začít o sebe pečovat... i k té kadeřnici už bych potřebovala, protožže ty odrosty jsou hrozné... ale nějak mi chybí čas :(

  OdpovědětSmazat